Podobne strony

 • krakflava.pl - kulturalnie subiektywna

  Kultura, rozrywka
  Kulturalnie subiektywny krakowski przewodnik klubowo - imprezowy. Zaplanuj weekend w Krakowie!
 • Wycieczki do Krakowa

  Inne
  Dla naszych klientów przygotowaliśmy liczne propozycje tras do zwiedzania. Proponujemy Drogę Królewską, Legendy i tradycje, Listę Schindlera, Śladami Jana Pawła II i wiele innych. Każdy z naszych licencjonowanych przewodników dołoży wszelkich starań by Państwo byli z nas zadowoleni a usługa była na najwyższym poziomie. Posiadamy również szeroką bazę noclegową zarówno dla Gości z "wysokiej półki" jaki i pielgrzymów czy młodzieży szkolnej.
 • Przewodnik po Krakowie

  Przewodniki
  Przewodnik po Krakowie - oprowadzanie w języku polskim, niemieckim lub angielskim. Rynek, Stare Miasto, Kazimierz, Wawel. Zapraszam na spacer ciekawymi zakątkami, nie koniecznie z utartych szlaków i pocztówek, spacer pełen ciekawostek, legend i anegdot pośród urokliwych uliczek tego miasta.
 • Przewodnik po Krakowie

  Turystyka i podróże
  Licencjonowani Krakowscy przewodnicy serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą portalu. Świadczymy usługi w każdym języku, realizując m.in. takie trasy jak: Droga Królewska, Szlakiem Świętych, Nowa Huta Tour czy bardzo popularny Kazimierz Żydowski. Dla bardziej wymagających przygotowujemy trasy własne, które turysta sam sobie układa i przygotowuje. Jesteśmy młodym zespołem, pełnym zapału, innego spojrzenia na Kraków.
 • Wycieczki po Krakowie

  Turystyka i podróże
  Z myślą o turystach odwiedzających Krakow, powstał serwis informacyjny krakowforfun.com. Jego zadaniem jest zapewnienie komfortu podczas wypoczynku oraz pomoc w zaplanowaniu szczegółów podróży. Portal stworzył ofertę eleganckich miejsc noclegowych, restauracji,klubów i pubów, które zadowolą niejedno podniebienie i pokażą oblicze nocnego życia. Opracowano również szeroki wybór wycieczek i atrakcji. Od pieszych wędrówek z wykwalifikowanymi przewodnikami przez propozycje wypadów dla całej rodziny.


:: Zestawy słuchawkowe dla grup - krakow-przewodnicy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krakow-przewodnicy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:




Opis:

Specjalizujemy się w realizowaniu usług przewodnika na terenie Krakowa. Zapewniamy dopasowane usługi, które można zobaczyć na krakow-przewodnicy.pl, dla między innymi turystów planujących pobyt indywidualnych, rodzinny, zorganizowany. Oferujemy profesjonalne oprowadzanie po krakowie. Jednocześnie zapewniamy zestawy słuchawkowe dla grup co pozwala na lepszą możliwość zapoznania się z informacjami o zabytkach prezentowanymi przez przewodnika podczas zwiedzania.