Podobne strony

 • Kurierem.pl: przesyłki kurierskie, tani kurier

  Firmy wg branży
  Kurierem.pl to porównywarka cen przesyłek kurierskich. Użytkownik może w jednej chwili wycenić i porównać ceny przesyłek w kilkudziesięciu firmach kurierskch. W bazie serwisu znajdują się przesyłki krajowe paczkowe i paletowe oraz paczki międzynarodowe. Korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Dodatkowo porównywarka Kurierem.pl pełni rolę platformy popularyzacji tanich uslug kurierskich. Jest miejscem promocji dla serwisów brokerów kurierskich.
 • Cennik usług poczty polskiej

  Ekonomia
  Poczta Polska na stronie Paczkakorzysci.pl oferuje klientom biznesowym atrakcyjne rabaty oraz korzystną ofertę nadawania paczek bez umowy z gwarancją dostarczenia ich do klienta w ciągu dwóch dni roboczych. Usługa oferuje też nawet do 600 bezpłatnych opakowań, które mogą być dobrane pod kątem indywidualnych potrzeb klientów nadających paczki. Oferta umożliwia również śledzenie trasy nadawanych przesyłek.
 • www.dhlparcel.pl

  Firmy wg branży
  DHLparcel to platforma pozwalająca na zamówienie kuriera krajowego i międzynarodowego. Dzięki platformie sprawdzisz również aktualną pozycję paczki lub listu. Dzięki informacją zawartym na stronie dowiesz się jak zamówić kuriera lub jak nadać przesyłkę pobraniową. Nie zwlejak - już dziś wybierz najlepszą firmę logistyczną na świecie. Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy.
 • Porównywarka kurierów

  Inne
  Skorzystaj już dzisiaj ze sporego udogodnienia, którym jest nasza porównywarka kurierów. Dzięki nam szybko i skutecznie porównasz oferty poszczególnych firm kurierskich, wybierzesz najlepszą dla siebie opcję oraz zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Wszystkie informacje odnośnie czasu czy warunków dostawy znajdziesz na naszej stronie – to, co potrzeba w jednym miejscu. Wyróżnia nas zaangażowanie, nowoczesność, skuteczność, najwyższa jakość usług, pełen profesjonalizm oraz troska o każdego klient
 • Poczta Warszawa

  Ekonomia
  Jesteśmy firmą, która zajmuje się transportem paczek na terenie całego kraju. Mamy świetną ekipę specjalistów, którzy potrafią poradzić sobie z przewiezieniem praktycznie każdego produktu. Z nami każda paczka dotrze na miejsce szybko, sprawnie i w jednym kawałku. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi oraz firmami. Ciągle się rozwijamy i poprawiamy standardy obsługi oferowane przez naszą firmę. Zapraszamy serdecznie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: sendfast.pl - kurier międzynarodowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sendfast.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma SendFast oferuje za pośrednictwem nowoczesnego serwisu internetowego możliwość skorzystania z usług firm kurierskich realizujących dostarczanie korespondencji, towarów w paczkach czy na peltach tanio oraz bezpiecznie zarówno w kraju a także poza granicami kraju. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie firmowej!