Podobne strony

 • Kognitariat Sp. z o. o.

  Biura_rachunkowe
  Firma Kognitariat w swojej ofercie usług posiada: doradztwo podatkowe, prowadzenie pełnej księgowości, rozliczenia spraw płacowych, analizy finansowo-księgowe, sporządzanie biznes planów i wniosków kredytowych oraz reprezentowanie w Urzędzie Skarbowym i ZUS. Klientom spółka oferuje trzy wariant współpracy - prowadzenie spraw klienta w biurze firmy, oddelegowanie pracownika lub współpracę z księgowym zatrudnionym przez zleceniodawcę.
 • Kancelaria Księgowa "Akcept"

  Biura_rachunkowe
  Nowy serwis internetowy renomowanej warszawskiej Kancelarii Księgowej Akcept. ISO 9001:2000 w trakcie wdrażania. Pełny opis usług, możliwość wyceny online, wiele informacji i porad podatkowo-księgowych. Właśnie tego szukasz.
 • JKF Spółka z o.o.

  Biura_rachunkowe
  Firma zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz sprzedażą oprogramowania finansowego i niezbędnego sprzętu. Prowadzi szkolenia, instalacje, doradztwo i serwis. Specjalizuje się także w spisach z natury środków trwałych i towarów (inwentaryzacje) z oznakowaniem etykietami z kodem kreskowym.
 • Biuro Rachunkowe DUO

  Biura_rachunkowe
  Biuro prowadzi pełną oraz uproszczoną księgowość. Oferuje sprawozdania finansowe, inwentaryzacje, deklaracje podatkowe (PIT, CIT, VAT), układa plany kont, pomaga w zrobieniu biznes planu itd. Szczegóły oferty i informacje o firmie - na stronie.
 • Biuro Rachunkowe - Nasz Partner

  Biura_rachunkowe
  Strona poznańskiego biura rachunkowego - PIT, VAT, pełna księgowość, forum rachunkowe, forum księgowe, licencja transportowa. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Pełna księgowość ::

Nasza ocena:
Adres: http://grimp.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 9291800890

Telefon: 684329900Kategorie:

Opis:

Grimp jest profesjonalną firmą świadczącą usługi z zakresu prowadzenia pełnej księgowości spółek. Od lat staramy się stale optymalizować nasze metody działania aby wykonywać powierzone nam zadania na najwyższym poziomie. Zajmujemy się księgowością małych, średnich jak i dużych spółek. Do każdego naszego klienta indywidualnie dobieramy naszą ofertę aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania i wymagania. Więcej szczegółowych informacji mogą Państwo odnaleźć odwiedzając naszą stronę internetową