Podobne strony

 • Parkiet

  Parkiety, mozaiki
  Firma usługowa zajmuje się wykonawstwem parkietów z materiałów krajowych i zagranicznych, w tym z drzew egzotycznych, doradztwem technicznym oraz projektami indywidualnymi.
 • Zakład Usług Stolarskich

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Zakład wykonuje prace z zakresu budowy i remontów domków letniskowych oraz usługi wykończenia wnętrz i wiele innych. Zajrzyj na stronę, by poznać szczegóły.
 • Parkiety Misztal

  Parkiety, mozaiki
  Firma produkuje m.in. parkiety, schody drewniane, deski podłogowe, tarcicę, więźby dachowe i deski parkietowe. Oferuje też usługi dorabiania klepek, układania parkietu, cyklinowania i lakierowania. W sprzedaży - kleje i lakiery.
 • ZRÓB SAM

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Firma oferuje usługi remontowo-budowlane, parkieciarskie, cyklinowanie, malowanie wnętrz. Prowadzi także sprzedaż i wypożyczanie elektronarzędzi. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • Cyklinowanie - Tomasz Kasperek & Syn

  Parkiety, mozaiki
  Firma oferuje układanie parkietu i mozaiki, cyklinowanie, polerowanie, olistwowanie, lakierowanie i olejowanie. Na stronie: o firmie, cennik, zdjęcia.


:: cyklinowanie-paszkowski.pl ::

Opis:

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od ponad 20 lat świadczeniem naszym Klientom usług parkieciarskich. Zajmujemy się cyklinowaniem, lakierowaniem, układaniem oraz olejowaniem parkietów. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarantem wysokiej jakości jak i solidności wykonywanych przez nas usług.