Podobne strony

 • Agencja Wydawniczo Reklamowa Legion

  Druk, poligrafia
  Firma prowadzi serwis poligraficzny oraz serwis www w ramach którego oferuje kompleksowe usługi od założenia domeny po rozbudowane serwisy www.
 • Gradus S.C.

  Agencje nieruchomości
  Spółka Gradus jest przedsiębiorstwem prowadzącym szeroko zakrojoną działalność. Firma skupia swą uwagę wokół nieruchomości (sprzedaż działek w Warszawie), inwestycji, internetu i grafiki.
 • "Ekomech-Trans" Sp. z o.o. ZPCHr.

  Transport
  Firma oferuje usługi w zakresie: transport, prostowanie ram samochodów i naczep, usługi budowlane i remontowe, produkcja odzieży roboczej, usługi pralnicze, usługi hotelowe.
 • Byss

  Usługi projektowania www
  Wykonywanie serwisów WWW i multimedialnych prezentacji z wykorzystaniem technologii Flash.
 • Pub Stodoła

  Kluby, puby, kawiarnie
  Pub oferuje swoim gościom 20 gatunków pizzy, domowe obiady, możliwość korzystania z internetowej kawiarenki, bilardu i gier zręcznosciowych. Ponadto organizuje wesela, przyjęcia rodzinne i okolicznościowe. Na stronie znajdziesz również informacje na temat dodatkowej działalności właścicieli pubu jaką jest projektowanie stron www i dostarczanie kont www i pocztowych.


:: http://dziuk.co ::

Nasza ocena:
Adres: http://dziuk.co


Opis:

Pragnę z całego serca wspierać Fundację „Człowiek Człowiekowi”, zarówno osobowo poprzez obecność wśród osób niepełnosprawnych i chorych jak i materialnie. Nie było by to możliwe gdyby nie moje działalności biznesowe, które codziennie staram się rozwijać i unowocześniać. Dokładam nowe, innowacyjne pomysły. Zahaczam o nowe branże i podejmuje się różnych działalności. Http://dziuk.co mogą Państwo kojarzy poprzez zakładanie stron internetowych i prowadzenie sklepu internetowego z elektronarzędziam.