Podobne strony

 • Wędzarnie i Grille Ogrodowe Stylkam

  Firmy wg branży
  Zajmujemy się wykonywaniem z kamienia grilli i wędzarni ogrodowych. Każda wędzarnia została wyposażona w termometr i szyber do regulacji procesu wędzenia. Dajemy klientowi możliwość wyboru jaki kamień zostanie użyty do budowy wędzarni. Paleniska wędzarni i grilli zostały wykonane z szamotu. Każda wędzarnia i grill jest wzmocniony w wewnętrznej części warstwą siatki stalowej i betonu wysokotemperaturowego.
 • Patiostyl destylatory, wędzarnie.

  Sklepy internetowe
  Sklep Patiosyl oferuje produkty umożliwiające przygotowanie w warunkach domowych zdrowej żywności. Znajdziecie Państwo u nas urządzenia do wędzenia wędlin, pieczenia przygotowanych własnoręcznie mięs, grillowania, a także przygotowania posiłków, warzenia piwa i wytwarzania własnych trunków. Proponujemy też piece do pizzy, naczynia kuchenne, przyrządy masarskie i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z ofertą, umożliwiającą wdrożenie zdrowego trybu odżywiania.
 • GrillPal.pl - wędzarnie ogrodowe

  Sklepy internetowe
  Jedną z zalet naszej wędzarni ogrodowej jest jej wyjątkowy wygląd wizualny, ponieważ tworzone są one według naszych unikatowych pomysłów i wizji. Na naszej stronie można znaleźć wędzarnie ogrodowe o różnych parametrach technicznych, czyli różniące się rozmiarem, dzięki czemu można wybrać odpowiadającą do swoich potrzeb.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Producent wędzarni ogrodowych - PanKornik.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://pankornik.pl

Ulica: Św. Rocha 14A lok. 10

Miasto: Białystok
Kod: 15-879
NIP:

Telefon: 504079871
Opis:

Małe, profesjonalne wędzarnie ogrodowe, w zupełności wystarczające na zapotrzebowanie przeciętnej rodziny. Wędzarnie drewniane, składane, lekkie i łatwe w przechowywaniu. Doskonałe na działkę, do ogrodu czy małe podwórka, po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca (jak na wędzarnie oczywiście). Te nowoczesne rozwiązanie oferuje producent wędzarni Pan Kornik z Białegostoku. Zapraszamy do sklepu internetowego po więcej informacji.