Podobne strony

 • Bukacki

  Kamieniarstwo
  Przedsiębiorstwo sprzedaje materiały eksploatacyjne obróbki kamienia naturalnego, środki konserwujące oraz chemię budowlaną. Na stronie dane kontaktowe, informacja o własnościach użytkowych asortymentu oraz jego zastosowaniach.
 • Halat

  Kamieniarstwo
  Zakład obróbki kamienia naturalnego i ozdobnego, liternictwa nagrobkowego. Na stronie informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe.
 • SCANSTONE POL

  Piasek, kruszywa
  Importer kamieni naturalnych oraz kruszyw szlachetnych wszystkich granulacji ze Skandynawii. Na stronie dane adresowe oraz miejsce na korespondencję.
 • Zakłady Wapiennicze

  Piasek, kruszywa
  Kieleckie Zakłady Przemysłu Wapienniczego produkują kamień wapienny dla przemysłu hutniczego, cukrowniczego oraz kruszywa dla budownictwa i drogownictwa. Na stronach firmowych oferta kruszyw, lokalizacja oraz galeria zdjęć z terenów zakładu i jego historia.
 • STOLMONT

  Producenci
  Przedsiębiorstwo produkuje stolarkę otworową z PCV na profilach Brugman i Gealan, odlewy rzeźb w metalu oraz wykończenia otworów parapetami z kamienia naturalnego. Na stronie galeria obrazów, rzeźb i galanterii z onyksu oraz promocja ośrodka sztuki z Kluczborka.


:: Artigiano ::

Nasza ocena:
Adres: https://artigiano.pl

Ulica: Trocera 20

Miasto: Zabrze
Kod: 41-819
NIP: 648-277-83-55

Telefon:
Opis:

Artigiano to znany producent wyrobów z kamienia naturalnego, takiego jak granit i marmur. Produkty, które znajdują się w ofercie Artigiano, wykonywane są z pasją oraz niesamowitą dokładnością, dzięki temu wspaniale spełniają swoje funkcje zarówno w domu jak i w restauracji.
Zachęcamy zapoznania się z ofertą Artigiano oraz kontaktu z biurem: telefonicznie: +48 693 436 470 , pod adresem e-mail: info@artigiano.pl, oraz osobiście w siedzibie firmy Artigiano przy ul. Trocera 20 w Zabrzu (41-819).