Podobne strony

 • IZOTECH

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Strona firmy zajmującej się kompleksową realizacją projektów aranżacji wnętrz, wraz ze wszystkimi instalacjami, w obiektach użyteczności publicznej i budynkach jednorodzinnych.
 • Centrum Materiałów Budowlanych "EURO-PŁYTA"

  Składy budowlane
  Strona ponadregionalnej hurtowni materiałów budowlanych i drewnopochodnych. Na stronie: o firmie, oferta, usługi, partnerzy, kontakt.
 • Zakład Usług Remontowych DAR'C

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma oferuje szereg usług budowlanych: od ogólnych, poprzez wodno-kanalizacyjne, po wykończeniowe. Pełną i szczegółową ofertę, informacje o firmie oraz jej dane kontaktowe znajdziesz na stronie.
 • PERLIT - Materiały budowlane na bazie Perlitu

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma budowlana specjalizująca się w robotach dociepleniowych i dekarskich. Pojawienie się na rynku nowych technologii oraz nowoczesnych materiałów budowlanych np. bloczków z betonu komórkowego oraz ceramiki budowlanej i wznoszenia obiektów budowlanych w systemie ścian jednowarstwowych spowodowało wzrost zainteresowania inwestorów ciepłymi zaprawami murarskimi , wylewkami posadzkowymi oraz podkładami pod posadzki.
 • handlownia.pl

  Inne
  Pasaż stworzony dla przedsiębiorców. Strona przedstawia ofertę handlową skierowaną do firm, zakładów pracy oraz przedsiębiorstw. W ofercie min: agregaty prądotwórcze, kompresory, materiały budowlane, ….


:: Odporne na uszkodzenia tynki Łódź dla biura oraz domu. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tynkilodz.pl

Ulica:

Miasto: Łódź
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli poszukujesz kogoś, kto ma okazję wykonać zadanie tynkarskie za Ciebie, gdy przeglądasz sieć - widzisz) co niemiara ofert. Podobnie jeśli chodzi o porządne tynki maszynowe - ma się możliwość znaleźć oferty, jakie będą pasować do twoich potrzeb. Czasem jednakże marnujemy dużo czasu poszukując na witrynach internetowych oraz w katalogach właściwej osoby czy firmy, jaka zrobi to jak najlepiej w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy wszystkich kto poszukuję fachowców od tynkowania.