Podobne strony

 • Hotel Korona

  dolnośląskie
  Zaproszenie do odwiedzenia hotelu w Kotlinie Kłodzkiej oferującego wiele atrakcji, m.in. siłownię, imprezy plenerowe, restaurację.
 • Motel A & B

  Hotele i pensjonaty
  Motel oferuje pokoje hotelowe, domki letniskowe oraz organizację bankietów.
 • Przedsiębiorstwo Turystyczne Hermes

  Biura podróży
  Na stronie wrocławskie biuro turystyczne przedstawia katalog, w którym znajdują się propozycje wczasów, wycieczek, obozów młodzieżowych i kolonii. Oferta specjalna: Sylwester 2000 w Czeskich Karkonoszach, Chorwacji, Paryżu, Pradze, Rzymie i w Wiedniu.
 • Hiszpania Costa Blanca apartamenty do wynajęcia

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Apartamenty w willach położonych na hiszpańskim wybrzeżu - do wynajęcia.
 • Wiktoria Nieruchomości

  Agencje nieruchomości
  Agencja nieruchomości Wiktoria pośredniczy w kupnie, sprzedaży nieruchomości, głównie domów i apartamentów. Firma działa na rynku warszawskim i jego okolicach. Na stronie znajduje się prosty w obsłudze system wyszukiwania i sortowania (według ceny, powierzchni domu, powierzchni działki oraz numeru oferty) interesujących nas nieruchomości.


:: Pałacyk Szklarska - Apartamenty Szklarska Poręba ::

Nasza ocena:
Adres: http://palacykszklarska.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza apartament piechowice jest do waszej dyspozycji. Pałacyk Szklarska znajduje się w bliskiej odległości od Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy poszukują spokoju, intymności, odpoczynku. Każdy apartament jest elegancko urządzony, każdy detal dobrany z dużym pietyzmem. Wygodne łóżko, nowoczesny prysznic, duże okna z widokiem na Karkonosze. Apartamenty Piechowice to udany wypoczynek, wiele atrakcji wokół, życzliwa atmosfera. Zapraszamy.