Podobne strony

 • Stomatologia Bezstresowa - Joanna Iwińska - stomatologia, de

  Medycyna i zdrowie
  Stomatologia bezstresowa. Dentysta, gabinet stomatologiczny Łódź, Rojna, Teofilów Nazywam się Joanna Iwińska i jestem lekarzem stomatologiem. Stomatologia to nie tylko mój zawód ale także pasja i hobby. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi oferować moim małym i dużym pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie. Swoją wiedzę i doświadczenie ciągle wzbogacam i udoskonalam na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach. Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek szukający
 • MDDENTAL dentysta łódź

  Ekonomia
  Gabinet dentystyczny MDdental mieści się w Łodzi. Na wizyty zapraszamy zarówno dorosłych, młodzież oraz dzieci. Leczymy próchnicę, choroby przyzębia oraz inne, a badanie i instruktaż jamy ustnej realizujemy bezpłatnie. Zakres usług wykonywanych w naszej placówce obejmuje profilaktykę, stomatologię zachowawczą, stomatologię estetyczną i implantologię. Ponadto wykonujemy licówki, korony, mosty oraz protezy. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i otaczamy go profesjonalną opieką. Wizyty umawiane są telefonicznie. Pełna oferta oraz dane teleadresowe odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
 • tkdent.com.pl

  Ekonomia
  Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma TK DENT gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją bogatą ofertą. Jesteśmy sklepem posiadającym w swojej ofercie specjalistyczny sprzęt dentystyczny. Mimo iż nasza firma funkcjonuje dopiero od 2016 roku to zatrudniamy osoby z dużym doświadczeniem w branży. Nasz sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17. W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi masy wyciskowe, preparaty do dezynfekcji i sprzęt do endodoncji. Zapewniamy najwyższej jakości produkty i korzystne ceny. Na stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów.


:: Denticaclinic Łódź ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.denticaclinic-lodz.pl/

Ulica: Broniewskiego 14

Miasto: Łódź
Kod: 93-162
NIP: 827-118-48-78

Telefon: 533 534 161
Opis:

Denticaclinic to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej specjalizujący się w stomatologii estetycznej, zachowawczej, ortodoncji i protetyce i stomatologii dziecięcej.