Podobne strony

 • Rachela

  Organizacja_ślubów_i_wesel
  Przedsiębiorstwo Rachela oferuje pięknie położoną salę weselną, profesjonalną obsługę przyjęć weselnych oraz dobre jedzenie. Na stronie znajduje się galeria zdjęć z przyjęć, które się już odbyły, menu, cennik oraz informacje o ofertach specjalnych.
 • Agencja Delta - Kompleksowa organizacja i obsługa przyjęć

  Catering
  Agencja zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą przyjęć, bankietów, imprez, szkoleń i konferencji oraz kateringiem.
 • Centrum Usług Ślubnych

  Organizacja_ślubów_i_wesel
  Centrum zajmuje się kompleksową obsługą ślubów i wesel (druk zaproszeń, filmowanie, oprawa muzyczna). Firmowe studio graficzne ARTpress oferuje również inne usługi poligraficzne.
 • Hotel "U Braci Zygmuntów" w Leżajsku

  podkarpackie
  Jest to zaproszenie do hotelu w Leżajsku. Na stronie zapoznasz się z warunkami zakwaterowania, cennikiem, ofertą restauracji, a także zobaczysz mapkę miasta.
 • Krefta - Ośrodek Wypoczynkowy

  Nad morzem
  Strona ośrodka wypoczynkowego na Kaszubach. Zapoznasz się tutaj z warunkami zakwaterowania i wypoczynku, cenami, a także zobaczysz zdjęcia. Krefta organizuje również wesela, bankiety, szkolenia, kolonie i wycieczki.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Organizacja wesel - Dom nad Jeziorem Szczecinek ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.domnadjeziorem.pl

Ulica: Silnowo 65

Miasto: Borne Sulinowo
Kod: 78-446
NIP:

Telefon: 785187467
Opis:

Szukasz wyjątkowego miejsca na weselę, z pyszną kuchnią, dużą salą weselną na 180 osób, możliwością zakwaterowania do 100 gości weselnych, oferującego możliwość zorganizowania atrakcji dodatkowych typu pokaz fajerwerków czy pokazu laserów? Dodatkowym plusem było by malownicze położenie? Jeżeli tak oferta domu weselnego „Dom nad Jeziorem” jest stworzona wprost dla Ciebie. Odwiedź stronę ośrodka i sprawdź ofertę.