Podobne strony

 • Tygodnik Katolicki "Gość Niedzielny"

  Wydawnictwa religijne
  Na swoich internetowych stronach tygodnik katolicki "Gość Niedzielny" prezentuje różnorodne wiadomości z życia Kościoła w Polsce i na świecie, panoramę diecezji i parafii, sylwetki ciekawych ludzi, informacje o rodzinie i dla rodziny, kącik kulturalny, a także zawsze aktualny dodatek telewizyjny.
 • TS-TRANSPORT SERVICE sp z o.o.

  Transport
  Firma oferuje usługi transportowe w relacjach międzynarodowych. Posiada w dyspozycji 120 zestawów (ciągnik+naczepa) przystosowanych do wykonywania transportów na terenach całej Europy i Azji.
 • Makro Service s.c.

  Lotnictwo_cywilne
  Oferta obsługi spedycyjnej (drogą morską, lotniczą, kolejową i drogową), zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Pełna obsługa, począwszy od odbioru przesyłki, aż do potwierdzenia odbioru towaru przez kontrahenta zagranicznego, włącznie z odprawą celną. Firma oferuje transport ładunków całopojazdowych, kontenerów, drobnicy, od drzwi do drzwi, przesiedlenia, odprawy celne oraz dystrybucję. Możliwość składania zleceń ze strony www.
 • Telpros

  Osprzęt telekomunikacyjny
  Opracowywanie, rozwój i produkcja sprzętu łączności w następujących dziedzinach: kontenerowe węzły łączności, przełącznice telefoniczne, ochronnikach telekomunikacyjnych, transmisyjnych urządzeń telegrafii analogowej i cyfrowej.
 • Wojdyła

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Przedsiębiorstwo remontuje i buduje. Ma zrealizowane obiekty w Polsce, Niemczech i Rosji. Posiada referencje wielu inwestorów. Na stronie katalog zdjęć dokonanych obiektów, rekomendacje i adresy oddziałów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: MagaHomes- domy z kontenerów ::

Nasza ocena:
Adres: https://magahomes.com/

Ulica: Sienkiewicza 4

Miasto: Brzeg Dolny
Kod: 56-120
NIP: 917-000-00-15

Telefon:
Opis:

Nowa na rynku marka oferująca unikalne domy z kontenerów. Wejdź na naszą stronę www i sprawdź kompletną ofertę.

Zapraszamy - MagaHomes.

Słowa kluczowe: