Podobne strony

 • AKTYWIZATOR.PL

  Atrakcje i organizacja imprez
  Strona agencji eventowej oferującej kompleksową organizację imprez prywatnych i firmowych, integracyjnych, pikników i wyjazdów szkoleniowych.
 • Fabryka przygód zorganizuje imprezy, szkolenia, pikniki

  Inne
  Fabryka przygód organizuje imprezy podnoszące adrenalinę, szkolenia zapadające w pamięci oraz nie szablonowe spotkania integracyjne. Pełnej oferty szukaj na stronie.
 • Organizacja imprez

  Firmy wg branży
  Szukasz pomysłów na ciekawą oprawę wydarzenia? Myślisz o zorganizowaniu akcji promocyjnej, pikniku, festynu? Extomusic to pełen profesjonalizm w organizacji imprez. Działając kreatywnie sprawimy, że Twoje zlecenie pozostanie na długo w pamięci jego uczestników. Zajmujemy się przygotowywaniem i oprawą pikników, imprez firmowych, integracyjnych, akcji promocyjnych, pokazów i konferencji. Nasza agencja to pełen mix możliwości. Przekonaj się sam! Zapytaj o bezpłatną wycenę organizacji wydarzenia
 • Organizacja wydarzeń

  Rozrywka
  W ramach oferty naszej agencji eventowej możemy zapewnić naszym klientom zorganizowanie szerokiego zakresu imprez firmowych oraz eventów. Specjalizujemy się między innymi w realizowaniu imprez w galeriach handlowych. Możemy przygotować i zapewnić obsługę w zakresie logistycznym i technicznych przy wykorzystaniu własnego zaplecza między innymi konkursów, loterii, akcji sprzedażowych, pokazów artystycznych.
 • Driving Experience - incentive, organizacja imprez

  Rozrywka
  Jeśli lubisz szybką jazdę samochodem, to na pewno nas szybko polubisz. Nasza firma zajmuje się organizowaniem imprez z udziałem bardzo szybkich samochodów. Imprezy motoryzacyjne z naszym udziałem to gwarancja niesamowitych wrażeń oraz wspomnień. Zapraszamy do nas już dziś. Nie przegap ciekawego przeżycia!


:: Agencja eventowa warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://agencjataneczna.pl

Kategorie:

Opis:

AgencjaTaneczna to firma eventowa, która powstała z potrzeby rynku na tego typu usługi i rozrywkę. Swoją działalność zaczęliśmy prawie dwadzieścia pięć lat temu. Wówczas byliśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw trudniących się organizowaniem imprez i oferujących usługi związane z rozrywką.