Podobne strony

 • Studencki Klub Taneczny AGH

  Kluby studenckie
  Oficjalna strona klubu tanecznego działająca przy AGH w Krakowie. Możecie zapoznać się z historią klubu, zakresem działalności oraz organizowanymi kursami tańca.
 • Travel Show

  Kursy tańca
  Witryna prezentuje Szkołę Tańca i Impresariat Artystyczny działajacy w Gdyni. Szkoła oferuje zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci przedszkolnych oraz dzieci i młodzieży szkół podstawowych.
 • Sylwek - strona domowa

  S
  Na stronie znajdziesz informacje ogólne dotyczące historii oraz teorii tańca towarzyskiego. Ponadto zdjęcia pieska i chat.
 • Internetowy Serwis Taneczny

  Taniec
  W serwisie zamieszczono aktualności ze świata tańca towarzyskiego, zapowiedzi i wyniki turniejów, artykuły i ogłoszenia taneczne, zdjęcia taneczne, osoby związane z tańcem oraz linki do stron tanecznych.
 • Szkoła Tańca Towarzyskiego "Astra"

  Kursy tańca
  Jeżeli chcesz poprawić sylwetkę, być bardziej pewnym siebie, poznać nowych ludzi i miło spędzić czas, na pewno pomoże ci w tym kurs tańca. Na stronie znajdziesz prezentację szczecińskiej szkoły tańca towarzyskiego - informacje, terminarz, wyniki, encyklopedia (opisy poszczególnych tańców) oraz fotografie tańczących par.


:: taniec.com.pl ::

Opis:

Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i jeżeli zamierzasz nauczyć się tańczyć, to poznaj ofertę naszego studia tańca i już dziś wybierz kurs, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Znamy się tańcu towarzyskim i nowoczesnym, prowadzimy lekcje Hip Hop-u, salsy i jazzu. Zatrudniamy profesjonalnych i utytułowanych instruktorów.