Podobne strony

 • Piękna 52

  Medycyna i zdrowie
  Zapraszamy Państwa do Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak, które znajduje się w Warszawie. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym w sposób profesjonalny i w oparciu o wieloletnie doświadczenie linergistek, można wykonać zabiegi z zakresu makijażu permanentnego. Magda Bogulak oraz jej współpracownicy posługują się niemiecką metodą Conture Make-up Long-Time-Liner, która jest znana i ceniona na świecie od ponad 20 lat.
 • Mikro-Pigmentacja.pl - makijaż permanentny szkolenia

  Firmy wg branży
  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową wszystkich tych, którzy interesują się tematyką makijażu permanentnego. Jesteśmy profesjonalnym studiem, które oferuje makijaż permanentny osobom, które narzekają na wygląd swojej twarzy z uwagi na przebyty wypadek. Po więcej informacji (kontakt / cennik) zapraszamy na naszą stronę.
 • PERFECT GLAMOUR Makijaż permanentny

  Firmy wg branży
  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Centrum Urody Perfect Glamour. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych oraz kosmetycznych. W ofercie placówki znajdą Państwo mezoterapię igłową, oxybrazję tlenową, lifting, oczyszczanie cery, masaże, zabiegi laserem, peeling chemiczny, makijaż okazyjny, permanentny i paramedyczny, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy a oprócz tego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zapewniamy najwyższą jakość usług, bezpieczny i specjalistyczny sprzęt oraz wysokie kwalifikacje naszego personelu. Szczegóły na naszej stronie.


:: Mikropigmentacja brwi Warszawa - permanentny.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://permanentny.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Powstaliśmy wiele lat temu. NewLook's Permanent Makeup to specjalistki od makijażu permanentnego. Od zawsze cenimy kompleksowość usług, dlatego do tematu podeszliśmy bardzo uważnie i z zaangażowaniem. W ofercie makijaż permanentny wykonany z dużą precyzją, trwały i elegancki. Ponadto zapraszamy na szkolenia z makijażu permanentnego. Prowadzimy także sprzedaż urządzeń i kosmetyków do jego wykonania. Zapraszamy.