Podobne strony

 • Przystalska Pyrdek Kancelaria Adwokacka, Adwokat Opole

  Prawo i podatki
  Jesteśmy Kancelarią prawną prowadzącą kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Świadczymy pomoc prawną głównie w mieście Opole oraz w woj. Opolskim, m.in. w miastach takich jak Kluczbork, Prudnik, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Namysłów, Olesno, Głubczyce. Specjalizacje: sprawy karne, sprawy rodzinne, sprawy cywilne, rozwody, odszkodowania, alimenty, obsługa prawna przedsiębiorstw, sprawy egzekucyjne, sde, sprawy z zakresu prawa pracy.
 • JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY adwokat opole

  Firmy wg branży
  Jest nam nadzwyczaj przyjemnie móc przedstawić Państwu propozycję Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy. Nasza kancelaria działa na terenie Opola już od 2001 roku. Oferujemy Państwu konsultacje prawne i reprezentowanie w sądzie przy przeróżnego rodzaju sprawach karnych i cywilnoprawnych. Nasza oferta adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Służymy konsultacjami ze wszelkich gałęzi prawa. Udzielamy porad zarówno indywidualnie, jak i drogą mailową czy telefoniczną. Szczegóły dotyczące naszej oferty oraz dane adresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Roman Gładysz

  Prawo i podatki
  Specjalizuję się w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych oraz gospodarczych. Podejmuję się obrony w sprawach karnych.
 • Radca Prawny Przystalska & Pyrdek

  Prawo i podatki
  Nasza Kancelaria Adwokacka z Opola to przede wszystkim doświadczeni radcy prawni i skuteczni adwokaci. Charakteryzujemy się tym, że do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawa. Praca dla nas jest wielką pasją, w której się spełniamy, a przy okazji pomagamy ludziom. Zachęcamy do kontaktu!
 • JHC Adwokaci Opole

  Prawo i podatki
  Ze względu na różnorodność nabytej wiedzy i doświadczenia podczas naszej kilkuletniej praktyki, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. W naszym gronie posiadamy osoby specjalizujące się przede wszystkim w prawie cywilnym (w tym odszkodowawczym), rodzinnym, jak i karnym. Dochodzimy praw majątkowych należnych pokrzywdzonym od sprawcy czynu niedozwolonego, jak i od ubezpieczyciela. Reprezentujemy także podejrzanych i oskarżonych n


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Amelia Zembaczyńska Adwokat Opole ::

Nasza ocena:
Adres: https://zembaczynska.pl/

Ulica: Władysława Andersa 11/2

Miasto: Opole
Kod: 45-084
NIP:

Telefon: 514 945 286
Opis:

Nazywam się Amelia Zembaczyńska i jestem adwokatem z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w prowadzeniu sporów windykacyjnych, pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej i pomocy w inwestycjach firmowym. Z początkiem 2018 roku poszerzyłam zakres swojej pomocy o ochronę danych osobowych (RODO) oraz prawo transportowe. Zapraszam do kontatku.