Podobne strony

 • PUNT s.c.

  Czartery jachtów
  Firma oferuje czartery jachtów w Grecji, Chorwacji, Turcji i na Karaibach. Ponadto rejsy na komfortowym jachcie Trident 44.
 • Galeon

  Osprzęt
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych łodzi motorowych i luksusowych jachtów motorowych do 14 metrów długości. Oferuje luksusowe jachty motorowe typu Nimo i Galeon, łodzie motorowe Galia, łodzie wiosłowe Minor. Poprzez Internet możesz zamówić prospekty reklamowe firmy.
 • Motorowodny Serwis Informacyjny

  Motorowodniactwo
  Strona zawiera mnóstwo informacji na temat zmagań na torach motorowodnych w Polsce i na świecie. Znajdziesz tutaj podsumowania wyników Mistrzostw Polski od 1998 roku, przedstawione sylwetki najlepszych polskich motorowodniaków oraz wieści z zawodów motorwodnej Formuły 1. Na szczególną uwagę zasługują częste aktualizacje i duża ilość świeżych wiadomości.
 • Ślesin 2000 - migawki z imprezy

  Motorowodniactwo
  Fotograficzne przypomnienie motorowodnej imprezy w Ślesinie w maju 2000 roku.
 • Mirosław Kędziora

  Motorowodniactwo
  Strona jednego z bardziej utytułowanych polskich motorowodniaków. Zapoznsz się tutaj z jego osiągnięciami oraz obejrzysz wiele zdjęć z zawodów. Na witrynie także oferta dla sponsorów.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Wycieczka po zatoce gdańskiej - riby.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.riby.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Chcecie przeczyć niezapomnianą przygodę na morzu? Zapraszamy do nas. Na riby.pl znajdziecie zespół zapaleńców, który uwielbia oddawać się morskim przygodom. Wykorzystujemy do tego szybkie, a jednocześnie również i bezpieczne motorówki RIB, które znacie Państwo z działalności wojska czy ratownictwa morskiego. Wszystkich Klientów indywidualnych i biznesowych Zapraszamy na riby.pl.