Podobne strony

 • ARWI

  Kostka brukowa
  Producent wibroprasowanej kostki brukowej wykonywanej w technologii niemieckiej oraz parkietu. W serwisie katalog produktów oraz informacje adresowe.
 • EKOPŁYTA

  Materiały termoizolacyjne
  Producent płyt pilśniowych twardych i lakierowanych oraz płyt porowatych izolacyjnych. Oferta skierowana jest do przemysłu meblarskiego oraz budownictwa. Wśród asortymentu produktów są płyty podłogowe, dachowe i ścienne. Na stronie także dane techniczne i ośrodki dystrybucji.
 • Pentra

  Materiały wykończeniowe
  Zakład kompleksowych remontów mieszkań, domów i biur. Prowadzi sprzedaż ratalną materiałów i usług. Wykonuje ogrodzenia z profili PCV, domki letniskowe, pawilony handlowe. Sprzedaje panele ścienne i podłogowe.
 • MaxParkiet

  Parkiety, mozaiki
  Producent wyrobów podłogowych z drewna. Proponuje parkiet jesionowy, dębowy, bukowy. W ofercie posiada produkt znormalizowany według DIN oraz PN. Na stronie przegląd kolorystyki i wzorów parkietowych.
 • Parkietland

  Parkiety, mozaiki
  Zakład usługowy i handlowy wykonuje parkiety producentów krajowych i zagranicznych. Podłogi drewniane, cokoły, listwy, boazerię i listwy wykończeniowe. Na stronie dane adresowe.


:: Baltic Wood - panele drewniane ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.balticwood.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Baltic Wood to przede wszystkim drewniane podłogi. Marka powstała 18 lat temu i od tego czasu cieszy się nieprzerwaną popularnością wśród klientów poszukujących najwyższej jakości podłóg wykonanych z drewna. Dostępne są one w wersji tradycyjnej, jak i zgodnej z najnowszymi trendami. Oferowane panele drewniane odznaczają się najwyższą jakością i świetnym wykonaniem.