Podobne strony

  • SABAT LUBLIN

    Motoryzacja i transport
    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Sabat Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. Nasza główna specjalność to kompleksowe usługi motoryzacyjne. Oferujemy: części, akcesoria, pomoc drogową 24h, wypożyczalnię samochodów, blacharnię, lakiernię, serwis klimatyzacji i gazu, regenerację i naprawę wtryskiwaczy, diagnostykę oraz tuning. Jesteśmy także autoryzowanym dealerem Hyundaia. Zatrudniamy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
  • SABAT serwis wtryskiwaczy Lublin

    Motoryzacja i transport
    Mieszczący się w Lublinie Kompleks Motoryzacyjny Sabat zapewnia Państwu pełen wachlarz usług związanych z diagnostyką oraz mechaniką pojazdową. Zespół doświadczonych mechaników fachowo zlokalizuje i usunie przyczyny awarii samochodu, wykona serwis klimatyzacji i gazu jak i wymieni płyny eksploatacyjne. Zajmą się oni również regeneracją i naprawą wtryskiwaczy, serwisem ogumienia oraz tuningiem silników. Warsztat przystosowany jest oprócz tego do prac blacharsko-lakierniczych.


:: AkumulatoryBaterie.pl | Hurtownia akumulatorów Lublin ::

Nasza ocena:
Adres: akumulatorybaterie.pl

Ulica: Mełgiewska 2

Miasto: Lublin
Kod: 20-209
NIP:

Telefon: 81 781 98 38
Opis:

Posiadamy w ofercie akumulatory rozruchowe do wszystkich typów pojazdów silnikowych: Samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych.
Baterie trakcyjne do wózków widłowych, wózków golfowych, maszyn czyszczących.
W naszej bogatej ofercie magazynów energii elektrycznej posiadamy również akumulatory ołowiowo-kwasowe VRLA i SLA wykonane w technologii AGM i żelowej do pracy buforowej, lub cyklicznej.
Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Lublinie