Podobne strony

 • Auto-Części Damar

  Motoryzacja
  Sklep on-line oferujący nowe i używane części do samochodów marek francuskich: Renault, Peugeot, Citroen, PSE.
 • Barankiewicz - BMW

  BMW
  Strona rodzinnej firmy BARANKIEWICZ, założonej w 1969 roku. Jako jedna z pierwszych specjalizowała się w marce BMW. W ofercie: naprawa mechaniczna, naprawa skrzyń automatycznych, przeglądy, sprzedaż nowych i używanych części, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa układów hamulcowych i zawieszeń.
 • eSzrot - części używane do pojazdów osobowych i ciężarowych

  Motoryzacja i transport
  Masz samochód? Potrzebujesz do niego części? Znajdziesz je na portalu eSzrot.pl. Jest to największa Polska baza oferująca części zamienne, używane lub pochodzące z kasacji. Nie ważne czy masz samochód osobowy, ciężarowy, czy motocykl. Wpisując w wyszukiwarce numer nadwozia - VIN, znajdziesz wszystko, czego ci trzeba. eSzrot.pl to także internetowa baza stacji demontażu i szrot.
 • Platforma części do pojazdów.

  Motoryzacja i transport
  Część używane i nowe w jednym miejscu. Oferta części do samochodów, podzespoły do autobusów, części do maszyn. To cechy charakterystyczne platformy części Omoto.pl. Użytkownicy strony za darmo mogą przeglądać wszystkie ogłoszenia i porównywać ceny. Otwarty charakter mają też informacje na temat sprzedawcy, jego danych kontaktowych i lokalizacji. Zamówienia składają zarejestrowane i zalogowane osoby przez formularz zamówień.
 • Agroma - sprzedaż części do urządzeń i maszyn rolniczych

  Sklepy internetowe
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Mogą tu Państwo znaleźć oryginalne i zamienne części do ciągników: C-330, C-360, C-385, Zetor, MF, T-25 oraz części do maszyn rolniczych takich jak: kombajn, kosiarka rotacyjna, opryskiwacz, kultywator, siewnik, przyczepa itp. Stale poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe produkty takie jak akcesoria rolnicze i zabawki. Posiadamy atrakcyjne ceny i wysoką jakość towaru.


:: Naprawa automatycznych skrzyń biegów Śląsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ontariousa.pl/

Ulica: Grabecznik 1

Miasto: Bielsko-Biała
Kod: 43-300
NIP: 5471173033

Telefon:
Opis:

Firma Ontariousa zajmuje się naprawą wszystkich modeli samochodów europejskich i amerykańskich, sprzedażą części eksploatacyjnych, sprowadzaniem części oryginalnych i zamienników, przerabianiem lamp i reflektorów samochodów amerykańskich, naprawą skrzyń automatycznych, sprzedażą i sprowadzaniem aut amerykańskich. Firma głównie specjalizuje się w naprawie automatycznych skrzyń biegów. Oferujemy fachową pomoc w naprawie pojazdów, profesjonalną naprawę, szacowanie cen, sprowadzaniem części z USA i