Podobne strony

 • Druk 3D

  Firmy wg branży
  Firma zajmuje się wykonywaniem funkcjonalnych prototypów (rapid prototyping) z wykorzystaniem druku 3D. Ofertujemy druk 3d w technologiach FDM (materiał ABS Plus), PolyJet (bardzo szeroka gama meteriałów- przezroczyste, gumopodobne, gradientowe) oraz druk elementów metalowych za pomocą SLM (selektywne spiekanie proszków metali). Wykorzystywane przez nas maszyny gwarantują najwyższą jakość oraz dokładność. Nasza kolejna specjalizacja to projektowanie CAD zoptymalizowane pod katem druku 3d.
 • Drukowanie 3d - 3dfly.pl

  Firmy wg branży
  3D FLY zajmuje się wykonywaniem rozmaitych modeli wykorzystując technologię druku 3D. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi – tworzymy na podstawie ich pomysłu projekt, wykonujemy wydruki, zajmujemy się ich klejeniem i malowaniem. Naszą specjalnością są makiety architektoniczne, protezy i modele medyczne (także na podstawie zdjęć tomograficznych), biżuteria. Wykonujemy również odlewy, wszelkiego typu prototypy oraz szereg innych przedmiotów.
 • domlab.pl

  Komputery i internet
  Drukarki 3D i powstające przy ich pomocy namacalne przedmioty wciąż budzą mnóstwo emocji. Wiele osób zastanawia się, jak to w ogóle możliwe i pyta, na czym to wszystko polega. Wszystkich, którzy chcą uzyskać odpowiedzi, zapraszamy na nasza stronę DomLab.pl, będącą galerią projektów i encyklopedią druku 3D. Prezentujemy informacje o technologii druku 3D, pokazujemy projekty w niej wykonane, testujemy drukarki 3D. Zapraszamy serdecznie!
 • 3d Laboratory Druk 3d koszt

  Firmy wg branży
  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warszawskiej firmy 3DLaboratory. Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów z wykorzystaniem nowoczesnego druku 3D. Ta nowatorska technologia stosowana jest w wielu branżach, między innymi edukacyjnej oraz rozrywkowej, sztuce, architekturze a także przemyśle, medycynie bądź elektronice. Trójwymiarowe projekty umożliwiają efektowną i przejrzystą prezentację produktu, rozwijają wyobraźnię jak również zachęcają do nauki. Nasza firma gwarantuje fachową obsługę od koncepcji omawianej wspólnie z Klientem aż po wydruk i wykończenie. Szczegóły dostępne na naszej witrynie.
 • Modelowanie 3d - b3d.com.pl

  Ekonomia
  Modelowanie czy drukowanie 3D to dla naszej firmy codzienność. Staramy się swoje usługi realizować w oparciu o nowoczesne formaty, dzięki czemu klient otrzyma zawsze takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do jego potrzeb i tym samym powinien być z tych propozycji zadowolony. Jeśli chodzi o naszą ofertę możemy Wam zaproponować nowoczesny sprzęt 3D, jak i też usługi wykonywane przez nas na naszym sprzęcie.


:: www.3d-tal.com Drukowanie 3d ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.3d-tal.com

Ulica: Gronów 24

Miasto:
Kod: 66-220
NIP: 9271940263

Telefon:
Opis:

Szukasz nowej jakości druku? 3D z metali to oferta firmy 3d-tal Paweł Spychała z gronowa. Proponujemy druk przestrzenny metodą Direct Metal, który daje wiele możliwości, m. in. tworzenia litych, metalowych części na podstawie plików cad 3d. Dzięki temu możemy poprawić jakość towarów, skrócić czas ich produkcji i zmniejszyć koszty. Z naszej działalności korzystają firmy z branży przemysłowej, medycznej, reklamowej oraz budowlanej i szeroko pojętego designu. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i jej szczegółami. Na naszej stronie prezentujemy także realizacje - zapraszamy!