Podobne strony

 • POLIMEX

  Transport
  Lista produktów firmy z zakresu: ceramika budowlana, izolacje budowlane i pokrycia dachowe, stolarka budowlana, system rynnowy PCV "Gamrat", rury kanalizacyjne i węże przemysłowe, fugi, kleje, zaprawy i tynki mineralne, system suchej zabudowy wnętrz, nawozy. Oferta współpracy w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, usługi koparko-ładowarką i ciągnikiem rolniczym.
 • ARC Rynek i Opinia Sp. z o.o.

  Badania rynku
  Agencja wykonuje m.in. badania związane z wprowadzaniem nowych produktów na rynek, badania nowych nazw, badania służące optymalizacji cen produktów, badania trackingowe, badania zadowolenia klientów, oraz badania jakości. Najczęściej wykonuje badania rynku finansowego, wydawniczego, telekomunikacjnego, materiałów budowlanych, oraz piwa, soków, napojów.
 • Construction

  Dokumentacja budowlana
  Zakład kompleksowej obsługi inwestycji budowlanej. Świadczy usługi pośrednictwa nieruchomości, projektowania architektonicznego, podwykonawstwa i generalnego wykonawstwa, dostaw materiałowych. W sprzedaży dysponuje artykułami wykończeniowymi wnętrz, materiałami dociepleniowymi, suchymi tynkami i chemią budowlaną.
 • Polskie Składy Budowlane Sp. z o.o.

  Składy budowlane
  Spółka tworzy sieć niezależnych hurtowni materiałów budowlanych zapewniając współdziałającym firmom kampanie reklamowe, systemy informacji o rynku, logistykę, zaopatrzenie w produkty i silniejszą pozycję na rynku. Na stronie o celu działania spółki, dostawcach, udziałowcach grupy, asortymencie produktów i cennik.
 • FELIX Myszków - Materiały budowlane

  Składy budowlane
  FELIX Myszków to firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku budowlanym, oferująca budulec od fundamentów aż po dach.


:: www.westagroup.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.westagroup.pl

Ulica: Wola Rzędzińska 184e

Miasto:
Kod: 33-150
NIP: 9930653474

Telefon: 14 650 12 27
Opis:

Nowoczesne systemy energooszczędne, sprzedaż materiałów budowlanych i zaopatrzenie inwestycji, a co więcej transport zakupionych materiałów we wskazane miejsce na terenie UE od 3,5 t. do 25 t, to zakres działalności firmy Westa Group Sp. z o.o. z Woli Rzędzińskiej. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie dla inwestycji budowlanych, a tradycyjne budownictwo nie ma dla nas tajemnic. Oferujemy całościowe budowy lub remonty Twojego domu przez wyspecjalizowane ekipy budowlane, jakie są związane z naszą hurtownią. Na rynku funkcjonujemy od 2013 r., dziś świadcząc także fachowe doradztwo - zapraszamy!