Podobne strony

 • KPBP "BUDUS" S.A.

  Prace ziemne, betonowe
  Spółka buduje obiekty przemysłowe, ogólne, oczyszczalnie ścieków, konstrukcje lekkie, kanalizacje, prowadzi prace ziemne. Remontuje węzły cieplne i drogi. Dostarcza betonu i galanterii budowlanej. Strona szeroko informuje o działalności i realizacjach firmy.
 • Exbud Nova S.A.

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka prowadzi roboty ziemne i drogowe w zakresie mas bitumicznych, kostki brukowej i kamiennej. Wykonuje prace kanalizacyjne i gazociągowe oraz ogrodnicze. Podstawą jej działania jest wykonawstwo "pod klucz" oraz produkcja elementów budowlanych i wyposażenia wnętrz.
 • BRUK-BET

  Kostka brukowa
  Zakład produkuje kostkę brukową i inne elmenty wibroprasowane. Tutaj znajdziesz adres i ofertę.
 • Libet S.A. -Producent Kostki Brukowej

  Kostka brukowa
  Spółka posiada znacząca pozycję na rynku producentów kostki brukowej. Na swej stronie prezentuje katalog podstawowych wyrobów i cennik. Także informacje o historii zakladu, sieci dystrybucji, technologii produkcji.
 • awbud

  Kostka brukowa
  Producent kostki brukowej, obrzeży trawnikowych, krawężników wibroprasowanyh. Świadczy też usługi wykonawstwa " pod klucz", remontów obiektów zabytkowych, budowy monolitycznych konstrukcji żelbetowych, hydroizolacji i robót wykończeniowych. W serwisie informacje o grupie "awbud" i działalności w ramach zakładu.


:: KOST-BET ::

Nasza ocena:
Adres: http://kostbet.pl

Ulica: ul.Przejazdowa 4d

Miasto: Konopiska
Kod: 42-274
NIP: 5732254961

Telefon: 34 328 30 25
Opis:

KOST-BET to jeden z największych producentów kostki brukowej, galanterii betonowej oraz ogrodzeń betonowych w Polsce. Na rynku obecny od 1998 roku.
W ofercie firmy znajdziemy:kostki dekoracyjne; płyty tarasowe; stopnie schodowe; murki i ogrodzenia; galanteria drogowa; projekt nawierzchni oraz jej wykonanie.Zapraszamy do siedziby firmy znajdującej się przy ul. Przejazdowa 4d w Aleksandrii (gmina Konopiska), kod pocztowy: 40-274.Możliwy również kontakttel:343283025 lub mailowy:sprzedaz@kostbet.pl.