Podobne strony

 • Kancelaria Adwokacka Krakowiński & Krakowińska

  Adwokaci
  Porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, rozwód, windykacja, e-porady.
 • Rozwód Łódź - prawo-rodzinne.com

  Ekonomia
  Kancelaria prawna FamiliaLex jest tworzona przez zespół specjalistów, którzy działają w obrębie prawa rodzinnego. Można tu liczyć na rozwiązanie takich spraw jak te dotyczące rozwodów, spadków, alimentów, władzy rodzicielskiej, ubezwłasnowolnienia i wielu innych. Kancelaria posiada ogromne doświadczenie w tym zakresie i cechuje się niezawodnością.
 • Kancelaria prawna Łódź - pomykala.com.pl

  Prawo i podatki
  Chcielibyśmy zaproponować wszystkim osobom prywatnym, firmom, fundacjom oraz stowarzyszeniom usługi prawne świadczone przez Kancelarię Radcy Prawnego Cezary Pomykała. Znajduje się ona w centrum Łodzi, dzięki czemu każdy z Państwa będzie miał do nas bardzo łatwy i szybki dojazd. Więcej na temat tej renomowanej kancelarii można znaleźć po prostu na stronie internetowej www.Pomykala.com.pl.
 • MACIEJ KRAKOWIŃSKI

  Prawo i podatki
  Znajdująca się w Łodzi kancelaria Macieja Krakowińskiego oferuje Państwu kompleksową pomoc prawną. W jej skład wchodzą prawnicy, specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Udzielają oni konsultacji w zakresie prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, transportowego, pracy oraz rodzinnego. W kancelarii uzyskają Państwo pomoc w ramach przygotowywania pism procesowych oraz apelacji, podziału spadku, orzekania o separacji, windykacji należności jak i szeregu innych czynności prawnych. Wszelki Klient kancelarii ma zagwarantowane reprezentowanie w ramach zastępstwa procesowego. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z całym wachlarzem oferowanych usług.
 • ARKADIUSZ WRÓBLEWSKI adwokat w łodzi

  Firmy wg branży
  Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Wróblewski, mieszcząca się w Łodzi realizuje sprawy z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, gospodarczego i prawa transportowego. Pomaga i doradza klientom z województwa łódzkiego. Obsługuje, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Firmy reprezentuje przed sądami oraz instytucjami. Przygotowuje dokumenty, niezbędne przy prowadzeniu ewidencji oraz rejestrów. Pomaga oraz doradza prawnie również klientom indywidualnym.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Kancelaria prawna KDK ::

Nasza ocena:
Adres: https://kdkadwokat.pl/

Ulica: Targowa 35

Miasto:
Kod: 90-043
NIP: 7971956213

Telefon: 504924024
Opis:

Kancelaria prawna KDK zajmuje się sprawami dotyczącymi odszkodowań za błędy lekarskie, wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy. Do adwokata pracującego w tej kancelarii zgłaszają się ludzie chcący wnieść sprawę o rozwód. Prawnicy kancelarii specjalizują się także w sprawach dotyczących spadków. Kancelaria znajduje się w Łodzi przy ul. Targowej 35. Zapraszamy do kontaktu!