Podobne strony

 • Inkasso Verum - Windykacja Odszkodowania

  Prawo i podatki
  Prowadzimy skuteczną windykację wierzytelności pozbawioną jakichkolwiek opłat wstępnych na każdym etapie postępowania, zarówno polubownym, sądowym oraz egzekucyjnym. Zapewniamy pełną obsługą prawną, wywiad gospodarczy, monitoring należności. Oferujemy konkurencyjne stawki prowizji. Pomagamy poszkodowanym uzyskać odszkodowania za wypadki komunikacyjne oraz za przebieg przez nieruchomości linii energetycznych. Zapraszamy do współpracy.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

  Prawo i podatki
  Kancelaria radcy prawnego Łukasza Brzozowskiego w Warszawie zapewnia kompleksową pomoc prawną swoim klientom indywidualnym, przedsiębiorcom oraz wspólnotom mieszkaniowym i fundacjom. Doradzamy w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, handlowego, rodzinnego i spadkowego. Kancelaria specjalizuje się w windykacji należności. Ważną działalnością jest również doradztwo w zakresie prawa internetowego, prawa nieruchomości. Radca prawny Łukasz Brzozowski prowadzi sprawy odszkodowawcze.
 • Kancelaria Komornicza Kraków

  Prawo i podatki
  Komornik Sądowy Marcin Kaźmierczyk jest właścicielem Kancelarii Komorniczej funkcjonującej przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie. Precyzyjnie z prawem polskim wierzyciel ma prawo wyboru komornika do odzyskania długu. Komornik ten zdoła prowadzić aktywność na dowolnym obszarze Rzeczpospolitej, w przypadku wyboru działa po prostu poza swoim rewirem komorniczym. Na wniosek wierzyciela zajmuje się ustalaniem majątku dłużnika, będącego podstawą do spłaty wierzytelności. Realizuje również postępowania egzekucyjne oraz przewodniczy licytacjom komorniczym. Na stronie naszej Kancelarii znajdą Państwo wiadomości o aktualnych licytacjach komorniczych nieruchomości przeprowadzanych na obszarze Karkowa. Bliższe wiadomości o kancelarii oraz aktualnych działaniach mieszczą się na stronie internetowej.
 • Windykacja Łódź

  Prawo i podatki
  Zróżnicowanie między radcą prawnym, a adwokatem sprowadza się zaledwie do występowania przed trybunałem. Radca prawny Łódź ma szerokie możliwości, jeśli chodzi o obszar prawa, w których może proponować swoją usługę interesantom,są to m.in.: prawo karne, egzekwowanie odszkodowań, windykacja, budowlane, czy pomoc udzielana w tworzeniu rozmaitego wariantu pism prawnych. Szukając odpowiedniego radcy prawnego w Łodzi, wystarczy tylko wklepać szukaną frazę w wyszukiwarkę www, na przykład: - adwokat Łódź, - odszkodowania Łódź, - windykacja Łódź W ten sposób dowiemy się szybko i skutecznie interesujących nas informacji, co ułatwi wytypować odpowiedniego radcę.
 • Kancelaria prawna Lexpatronum.pl

  Prawo i podatki
  Lex Patronum to doświadczona kancelaria prawna, działająca w Krakowie. Oferuje ona usługi prawne dla firm, na przykład prowadzenia kompleksowej obsługi w tej kwestii, windykowanie należności czy rejestrowanie spółek. Ponadto, klienci indywidualni mogą skorzystać z porad prawnych czy tłumaczeń przysięgłych. Kancelaria specjalizuje się też w obsłudze notarialnej oraz uzyskiwaniu odszkodowań w imieniu klientów.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Windykacja ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.kancelariawec.eu/

Ulica: Wadowicka 12

Miasto: Kraków
Kod: 30-415
NIP: 725-204-28-00

Telefon: 48123117870Kategorie:

Opis:

Windykacja należności najczęśćiej bywa jedynym sposobem na odzyskanie należności. Pomaga ściągnąć długi od niepłacących kontrahentów czy pożyczkobiorców. Czas, w jakim możesz odzyskać swoje pieniądze na drodze windykacji zależy od firmy, której zlecisz to zadanie. Najlepszą w swoim fachu jest kancelaria prawna WEC. Szybko i skutecznie odzyskują pieniądze. Działają na terenie Łodzi, Krakowa i Warszawy.