Podobne strony

 • Taxi 7

  Taxi
  Katowicka taksówka nr 7 – luksusowa, reprezentacyjna limuzyna. Wykonuje przewozy biznesowe oraz obsługę uroczystości rodzinnych takich jak ślub, wesele, wieczór kawalerski, chrzciny, urodziny i inne. Nadaje się doskonale do przewozu osób pragnących poczuć się jak VIP. Prowadzi ją bardzo doświadczony i kulturalny kierowca z wieloletnim stażem. Możliwy odbiór klientów z lotnisk: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław i Warszawa Okęcie. Bardzo korzystne promocje dla firm i dla klientów indywidualnych. Płatność gotówką lub kartą płatniczą także typu elektron.
 • TAXI KATOWICE

  Taxi
  TAXI KATOWICE - TAKSÓWKA KATOWICE - SILESIA TAXI - CAB KATOWICE - AIRPORT TAXI KATOWICE: Katowice - Pyrzowice 99zł, Katowice - Balice 199zł, Katowice - Okęcie 599zł
 • TELE TAXI tanie taxi w Katowicach

  Motoryzacja i transport
  Stowarzyszenie Kierowców Tele - Taxi Katowice zapewnia najwyższej klasy usługi przewozowe zaświadczane o każdej porze dnia i nocy. Firma gwarantuje nie tylko bezpieczny oraz komfortowy transport osób, ale również taxi bagażowe, pomoc w drobnych usterkach technicznych oraz zakupy na telefon. Taksówkarze z Tele - Taxi Katowice dostarczą dziecko pod wskazany przez Klienta adres, a także odprowadzą samochód czy dowiozą paliwo. Firma gwarantuje obsługę imprez okolicznościowych, uroczystości firmowych oraz eventów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się pełna propozycja oraz więcej wiadomości o firmie.
 • Taxi transfer lotnisko Katowice i Kraków

  Motoryzacja i transport
  Firma taxi transfer świadczy usługi taksówkarskie. W ofercie firmy znajdują się przewozy z i na lotniska: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Warszawa oraz Wrocław. Dodatkowo firma zajmuję się organizacją wycieczek po terenie południowej Polski.
 • Taxi

  Motoryzacja i transport
  Jeśli chcesz szybko zamówić tanie taxi w Katowicach, skorzystaj ze specjalnie przygotowanej aplikacji, która natychmiast wykryje aktualną lokalizację i powiadomi taksówkarza znajdującego się najbliżej. Oferujemy również szereg innych usług, między innymi bezpieczny dowóz dzieci do szkoły czy zrobienie zakupów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także rabaty i korzystne promocje. Dokładamy wszelkich starań, aby każda podróż w naszym towarzystwie odznaczała się najwyższą jakością, przebiegała w komfo


:: Taxi Pyrzowice Katowice ::

Opis:

Korporacja City Taxi oferuje usługi transportu osobowego na całym Śląsku. Firma posiada flotę ponad 250 pojazdów i dowozi pasażerów do wszystkich lotnisk. Usługa "taxi Pyrzowice-Katowice" obejmuje dojazd na najbliższe Katowicom lotnisko, opłatę za wjazd na lotnisko oraz do pół godziny oczekiwania na klienta. Postoje City Taxi znajdują się w wielu najważniejszych miejscach miasta. A jeśli to nie wystarczy, to witryna umożliwia szybkie i łatwe zamówienie taksówki w każde miejsce Katowic.