Podobne strony

 • Przesyłki kurierskie - ALW

  Firmy wg branży
  Specjalizujemy się w świadczeniu usług kurierskich, a nasze działania koncentrujemy na terminowej i skutecznej dystrybucji przesyłek kurierskich. Od początku istnienia rozwijamy usługi logistyczne kierowane do sektora biznesowego. Podstawowym celem jaki sobie stawiamy jest ciągłe dostosowywanie naszej oferty do nowych wymagań rynku - wspólnie znajdziemy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.
 • Kurierem.pl: przesyłki kurierskie, tani kurier

  Firmy wg branży
  Kurierem.pl to porównywarka cen przesyłek kurierskich. Użytkownik może w jednej chwili wycenić i porównać ceny przesyłek w kilkudziesięciu firmach kurierskch. W bazie serwisu znajdują się przesyłki krajowe paczkowe i paletowe oraz paczki międzynarodowe. Korzystanie z porównywarki jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji. Dodatkowo porównywarka Kurierem.pl pełni rolę platformy popularyzacji tanich uslug kurierskich. Jest miejscem promocji dla serwisów brokerów kurierskich.
 • Paczka do Niemiec i Anglii w EUROKURIER Sp. z o.o

  Ekonomia
  Eurokurier opiera się od wielu lat na takiej samej filozofii, która brzmi: jakość i kompetencja, która zapewnia naszym Klientom gwarancje solidnie wypełnionych usług, które nam zlecają. Nasza firma oznacza się w Polsce najlepszą renomą. Jeżeli chcą się Państwo więcej o nas dowiedzieć zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Przkonaj się o tym korzystając z naszych usług.
 • Transport lotniczy - C.Hartwig

  Firmy wg branży
  Chiny są państwem odległym, ale na tyle atrakcyjnym dla przedsiębiorców, że coraz więcej firm decyduje się na nawiązanie współpracy z tamtejszymi biznesmenami. Znacznym ułatwieniem współpracy jest skorzystanie z usług firmy C.Hartwig Gdynia S.A., która oferuje między innymi transport morski z Chin. W ofercie firmy znajduje się również transport morski ze Stanów Zjednoczonych. Dużym udogodnieniem jest także to, że sprowadzane towary mogą być magazynowane w wynajmowanych pomieszczeniach.
 • Porównywarka kurierów

  Inne
  Skorzystaj już dzisiaj ze sporego udogodnienia, którym jest nasza porównywarka kurierów. Dzięki nam szybko i skutecznie porównasz oferty poszczególnych firm kurierskich, wybierzesz najlepszą dla siebie opcję oraz zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Wszystkie informacje odnośnie czasu czy warunków dostawy znajdziesz na naszej stronie – to, co potrzeba w jednym miejscu. Wyróżnia nas zaangażowanie, nowoczesność, skuteczność, najwyższa jakość usług, pełen profesjonalizm oraz troska o każdego klient


:: Ship Center ::

Opis:

Firma Ship Center stworzyła zbiór biur nadawania paczek na obszarze Polski. Na ten moment składa się z ponad 60 punktów i cały czas rośnie. Realizujemy współpracę z wieloma czołowymi przewoźnikami kurierskimi jak np. InPost, DHL, UPS itp. Odwiedzając lokal Ship Center możliwe jest wysłania paczki (również za granicę), ale również zorganizować przesyłkę paletową w Polsce i Europie. Zbudowaliśmy program franczyzowy dzięki któremu każdy z Państwa może otworzyć swój własny lokal Ship Center i wykony