Podobne strony

 • Zakład Materiałów Ogniotrwałych

  Huty i pokrewne zakłady
  Zakład produkuje kwarcoplast, żeliwo ogniotrwałe, masy żaroodporne, szamot. Na stronie: o firmie, oferta, referencje i kontakt.
 • INCERMET Sp. z o. o.

  Branże inne
  Firma produkuje: kształtki, kleje, kity, powłoki i ceramikę ogniotrwałą. Proponuje też usługi w zakresie doradztwa i ekspertyz w zakresie ceramiki technicznej.
 • Lubuskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych

  Materiały termoizolacyjne
  Strona producenta wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych oraz cegieł ręcznie formowanych.
 • INFINITEX prostki ogniotrwałe

  Ekonomia
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Infinitex z Lipna. Specjalizujemy się w produkcji materiałów ogniotrwałych i modułów z włókien ceramicznych, które mają zastosowanie jako wewnętrzne wymurówki pieców przemysłowych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, co gwarantuje najwyższą jakość proponowanych wyrobów jak i ich odpowiednią trwałość. W naszej ofercie znajdą Państwo maty ceramiczne, moduły z włókna ceramicznego, prostki ogniotrwałe, płyty izolacyjne czy wermikulitowe oraz tkaniny. Szczegóły oferty oraz działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.


:: www.fornaxpolska.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.fornaxpolska.pl

Ulica: ul. Bytomska 63 a

Miasto:
Kod: 42-470
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę FORNAX POLSKA z Siewierza. Nasza działalność polega na sprzedaży materiałów ogniotrwałych. Zakupić u nas można m.in.: betony izolacyjne i ogniotrwałe, wyroby boksytowe oraz korundowe, maty ceramiczne, papiery ceramiczne glino-krzemianowe, rury do pieców rolkowych. Dla naszych klientów możemy też zrealizować usługi, przykładowo wykonać obliczenia dla nowych wyłożeń ogniotrwałych, przeprowadzić kompleksowy remont pieca przemysłowego, jak również ceramicznego. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.