Podobne strony

 • Zalimp

  Sprzęt medyczny
  Zakład aparatury elektromedycznej i precyzyjnej.
 • Patiostyl destylatory, wędzarnie.

  Sklepy internetowe
  Sklep Patiosyl oferuje produkty umożliwiające przygotowanie w warunkach domowych zdrowej żywności. Znajdziecie Państwo u nas urządzenia do wędzenia wędlin, pieczenia przygotowanych własnoręcznie mięs, grillowania, a także przygotowania posiłków, warzenia piwa i wytwarzania własnych trunków. Proponujemy też piece do pizzy, naczynia kuchenne, przyrządy masarskie i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z ofertą, umożliwiającą wdrożenie zdrowego trybu odżywiania.
 • Destylatory do alkoholu i "domowego" bimbru

  Firmy wg branży
  Jesteśmy producentem destylatorów do "domowej" i półprzemysłowej produkcji bimbru i wódki. UWAGA: zgodnie z obowiązującym prawem destylacja alkoholu wymaga zgody odpowiednich organów prawnych! Za pomocą naszych destylatorów możesz wyprodukować alkohol zawierający znaczny posmak półproduktu z którego został otrzymany, tzn. bimber. Ale również praktycznie czysty spirytus niczym nie różniący się od tego do kupienia w sklepie!


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Destylatory miedziane 10-100L. Produkcja. Sprzedaż. Raty. ::

Nasza ocena:
Adres: http://destylacyjny.pl

Ulica: RYNEK, 17

Miasto: Żary
Kod: 66-120
NIP:

Telefon: 604822834
Opis:

Sklep DESTYLACYJNY.PL tel 604822834. Najwyższej jakości destylatory miedziane produkowane w kraju. Destylatory proste, kolumny rektyfikacyjne, destylatory parowe do ziół, papugi miedziane. Wysoka precyzja wykonania, najwyższej jakości materiały. Akcesoria destylacyjne, drożdże, alkoholomierze, węże.