Podobne strony

 • Lista dyskusyjna KATOLICY II

  Listy dyskusyjne
  Jest to lista o charakterze konfesyjnym. Wszyscy mogą ją subskrybować, ale nie wszyscy mogą na nią pisać. Zakres swobody wypowiedzi wyznacza katolicka perspektywa postrzegania całokształtu życia społecznego oraz zasady chrześcijańskiego współżycia. Na stronie: historia listy, zasady na niej obowiązujące oraz informacje, jak się zapisać.
 • Wydawnictwa Komunikacji i Łączności

  Porady
  Spis książek wydanych przez wydawnictwo z dziedziny elektroniki. Podzielone na kategorie : podręczniki, poradniki, katalogi, monografie.
 • Trójmiejska Grupa Wydawnicza

  Wydawnictwa
  Strona ośmiu oficyn wydawniczych z Trójmiasta. W wirtualnym sklepie znajdziesz: prozę i poezję polską i obcą, książki dla dzieci i młodzieży, historyczne, z zakresu techniki i militariów, medycyny i zdrowia, ezoteryki, poradniki i przewodniki, albumy, słowniki, leksykony, i inne.
 • Wydawnictwo Genesis

  Wydawnictwa
  Wydawnictwo przygotowuje książki z zakresu pedagogiki, medycyny naturalnej i ezoterycznej wiedzy o człowieku opartej na antropozofii. Książki z zakresu wychowania dziecka mogą służyć pomocą rodzicom i opiekunom dzieci w odpowiedzialnym zadaniu wychowania. Obecnie prowadzi również sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem internetu.
 • Wydawnictwo Książkowe Twój Styl

  Wydawnictwa
  Wydawca pięknych albumów, leksykonów, pamiętników, literatury pięknej i poradników. Najbardziej znane serie wydawnicze to Wielkie Księgi, Leksykony, seria pamiętników i w Kolorze sepii oraz zapoczątkowana seria Po co nam? Wirtualny sklep wydawnictwa zaprasza do zakupów.


:: Shopping & you - znakomiteoferty.pl/blog/ ::

Nasza ocena:
Adres: http://znakomiteoferty.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Na łamach naszego bloga internetowego znakomiteoferty.pl/blog/ znajdziecie wpisy związane z konkretnymi produktami z wielu dziedzin, sklepami internetowymi, usługami. Jesteśmy po to, by konsument mógł bliżej przyjrzeć się produktom, poznać nowe sklepy czy zasięgnąć wartościowej opinii. Polecamy wam sklepy internetowe, które posiadają ciekawy i godny zainteresowania asortyment. Jesteśmy wiarygodnym i niezależnym portalem, który cieszy się sporą popularnością.