Podobne strony

 • Krakowski Serwis Medyczny ZDROWIE

  Serwisy informacyjne
  Medycyna w Internecie. Informator o usługach medycznych, sympozjach i kursach medycznych, kalendarium zjazdów naukowych, sklep ze sprzętem medycznym, baza danych adresowych, konta pocztowe i strony www dla lekarzy.
 • Apteka internetowa

  Apteki
  Apteka internetowa zawierająca tylko wybrane leki i kosmetyki o uznanej marce i cieszące się zaufaniem w opinii pacjentów. Nie trzeba się logować ani wypełniać nudnych formularzy. Wystarczy wybrać preparat ,zamówić go i oczekiwać na przesyłkę. Wysyłka tego samego dnia co zamówienie.
 • Fizjo-Med Sklep Medyczny

  Sprzęt medyczny
  Sklep Medyczny Fizjo-Med Prudnik oferuje: sprzęt ortopedyczny, wózki, balkoniki, pionizatory, materace przeciwodleżynowe, wyroby przeciwżylakowe, sprzęt stomijny, bezpłatny dowóz sprzętu do domu. Refundacja Narodowego Funduszu Zdrowia.
 • Alldent Sklep Medyczny

  Sklepy internetowe
  Internetowy Sklep Medyczny Alldent. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu przychodni i gabinetów lekarskich w materiały medyczne i sprzęt specjalistyczny. Oferujemy materiały medyczne jednorazowego użytku (w tym medycyna ratunkowa), sprzęt rehabilitacyjny i medyczny liczących się producentów polskich i zagranicznych.
 • "OLMI" Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe narzędzia jednorazowego użytku

  Ekonomia
  Jeżeli szukasz fachowych produktów medycznych lub poszukujesz gratisowej porady eksperta, to jesteśmy do Twoich usług! Nasza firma Iwan MED zajmuje się kompleksową sprzedażą produktów medycznych i około medycznych. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i zajmujemy się zaopatrzeniem hurtowym. W nasze produkty wyposażamy szpitale, przychodnie i poradnie. W naszej rozległej gamie produktów oferujemy artykuły do masażu, fitness, artykuły rehabilitacyjne, jak również prowadzimy sprzedaż odzieży medycznej, protez i sprzętu ortopedycznego oraz wyposażenia gabinetów. Zajmujemy sprzedażą kosmetyków, kosmetyków medycznych oraz do pielęgnacji skóry, a również olejków zapachowych. W naszym sklepie, który znajduje się na terenie Kielc, proponujemy także bezpłatną radę profesjonalisty w zakresie schorzeń układu krążenia krwi, limfatycznego, i narządów ruchu. Nie zwlekaj oraz odwiedź naszą stronę już dzisiaj! Szczegóły na:


:: sporlastic.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://sporlastic.pl

Kategorie:

Opis:

W sklepie on-line Sporlastic oferujemy najlepszy, starannie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt najbardziej renomowanych producentów. Wszystkie proponowane przez Nas produkty posiadają wymagane certyfikaty, cechują się nowoczesną technologią oraz przyjaznym i bezpiecznym rozwiązaniem konstrukcyjnym. Naszym dodatkowym atutem jest szybka realizacja zamówień. Działamy dla Twojego zadowolenia. Cenimy sobie Twój czas oraz chęć szybkiego posiadania zamówionego przedmiotu.