Podobne strony

 • Kancelaria Adwokacka Krakowiński & Krakowińska

  Adwokaci
  Porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, rozwód, windykacja, e-porady.
 • ODSZKODOWANIA-LODZ.COM.PL Skuteczna pomoc w uzyskaniu odszkodawania

  Porady prawne
  Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.
 • Odszkodowania Łódź, najwyższa skuteczność, bez opłat wstępnych

  Inne
  Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach. Nie pobieramy opłat wstępnych. Zadzwoń po bezpłatną konsultację. Uległeś wypadkowi, poślizgnąłeś się, potknąłeś, zwaliła się na Ciebie budowla. Wywalczymy dla Ciebie najwyższe odszkodowanie. Nie możesz się poruszać przyjedziemy do Ciebie. Odszkodowanie za słupy na działce, rury, linie wysokiego napięcia, telekomunikacyjne.
 • Radca prawny Łódź - radcaprawnylodz.com.pl

  Prawo i podatki
  Profesjonalne porady,doradztwo prawne,prowadzenie spraw w szczególności dla klientów z Łodzi i okolic.Oferta dotyczy takich dziedzin prawa jak :prawo nieruchomości,prawo pracy,prawo rodzinne,doradztwo i prowadzenie spraw spadkowych,doradztwo prawne dla przedsiębiorców,w tym także doradztwo przy zamówieniach publicznych.
 • Adwokat-Janicka

  Prawo i podatki
  Anna Janicka prowadzi kancelarię prawną w Łodzi, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Kancelaria odszkodowawcza zajmuje się także alimentami w sprawach o rozwody. Kancelaria prawna Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź. Użytkownicy z kłopotami przyjmowani są z atencją, pieczą i koncepcją doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca. Pani adwokat z Łodzi jest wpisana na listę adwokatów, którą zatwierdziła Okręgowa Rada Adwokacka.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Radca prawny zadba o Twoje odszkodowanie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kancelariakww.pl/

Ulica: Roosevelta 17

Miasto: Łódź
Kod: 90-056
NIP: 7251911613

Telefon: 426375758




Opis:

Jeśli Twój lekarz popełnił błąd, na skutek którego ucierpiałeś Ty lub ktoś z Twoich bliskich, nie zwlekaj. Jeszcze dziś skontaktuj się z adwokatem lub radcą prawnym z łódzkiej kancelarii prawnej mecenasów Klepacza, Wąsika i Wójcika. Należy się Wam odszkodowanie, a lekarzowi działającemu na szkodę pacjenta sprawiedliwa kara. Kancelaria Klepacz, Wąsik i Wójcik się tym zajmie. Działa na rynku polskim od wielu lat. Posiada renomę, kompetentnych adwokatów i doświadczenie. Do każdego klienta podchodzi