Podobne strony

  • Biura Łódź

    Firmy wg branży
    Lider w zakresie wynajmu lokali na terenie całej Polski. Swoim Klientom od 2001 roku oferuje szeroką gamę lokali różnego typu, począwszy od tych typowo mieszkalnych, przez użytkowe do handlowych. Naszym Klientom pomagamy w dobrze optymalnej lokalizacji oraz funkcjonalności lokalu ze względu na jego przeznaczenie. Jesteśmy specjalistami w tej branży już od wielu lat.
  • Wynajem biura Łódź

    Firmy wg branży
    Nasza firma SUNCO Polska Sp. z o.o. od wielu lat z powodzeniem działa w sektorze usług zarządzenia nieruchomościami, administracji obiektów oraz ich promocji. Stawiamy na najlepszych pracowników, dlatego usługi, które świadczymy są zawsze najwyższej jakości, a administracja naszych obiektów jest skuteczna i sprawna. Przekonać się o tym można wybierając naszą firmę i nasze najwyższe standardy.


:: Wynajem biura Łódź ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.faktoria.lodz.pl/

Ulica: Dowborczyków 25

Miasto: Łódź
Kod: 90-019
NIP: 7280009080

Telefon: 422526826
Opis:

Lokale biurowe w centrum biznesowo-konferencyjnym Faktoria są przystosowane do pracy w biurze. Będą świetnym miejscem pracy zarówno dla dużych jak i małych przedsiębiorstw. Ulokowane są w bardzo miłych, uroczych miejscach, w centrum Łodzi. Zapraszamy do wynajmowania biura w naszym centrum!