Podobne strony

 • Agencja Reklamowa Axel Studio

  Reklama
  Specjalnością agencji są strategie reklamowe, kampanie reklamowe, oryginalne pomysły kreatywne, drukowanie materiałów POS, odzież reklamowa. Ponadto firma ma w stałej ofercie flagi narodowe, flagi reklamowe - tradycyjne i rastrowe, nadruki cyfrowe, bannery, proporczyki i maszty.
 • Agencja Reklamowa Modella

  Reklama
  Działalność agencji to przede wszystkim: planowanie i organizowanie castingów, prowadzenie "Banku Twarzy" modelek, modeli, dzieci, sobowtórów, promowanie modeli w Polsce i Austrii, organizowanie sesji fotograficznych, kompleksowe usługi w zakresie promowania towarów i usług, od badań rynkowych poprzez określanie strategii i wykonanie projektu, aż do badań skuteczności kampanii.
 • Agencja Reklamowa Padjas

  Reklama
  Agencja opracowuje misje i strategie reklamowe dla firm i produktów. Zajmuje się projektowaniem i nadzorem poligraficznym wszelkiego rodzaju druków (od ulotki poprzez inserty po billboardy). Oferta Agencji to również wszelkiego rodzaju formy z zakresu CI (loga, listy, identyfikatory, gadżety) oraz elementy z zakresu wyposażenia wnętrz i wystawiennictwa. Agencja przygotowuje również kompletne kampanie reklamowe w radiu - od produkcji reklamy, przez wybór stacji po monitorowanie reklam.
 • Agencja Reklamy Demo

  Reklama
  Celem Agencji Demo jest efektywnie pomagać Klientom w osiągnięciu ich marketingowych celów poprzez skuteczne budowanie i realizowanie strategii komunikacji z rynkiem i pozyskiwanie konsumenta, budowanie współpracy z Klientem opartej o zaufanie, wiarygodność, wzajemny szacunek, zaangażowanie i lojalność oraz przede wszystkim skuteczność.
 • Firma Reklamowa KUC

  Reklama
  Firma tworzy kampanie reklamowe, opracowuje strategie i koncepcje reklamowe.


:: Discover Strategy - www.discoverstrategy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://discoverstrategy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szkolenia dla firm Discover Team uczą jak opracowywać strategie biznesowe, które pomogą w efektywnej realizacji projektów nastawionych na sukces. Warsztaty z zakresu myślenia strategicznego koncentrują się na pobudzaniu kreatywności i rozwijaniu kompetencji wszystkich osób z zespołu. Wyposażamy firmy w narzędzia, dzięki którym uczestnicy są bardziej zaangażowani i wspólnie uczą się podejmowania trudnych wyborów.