Podobne strony

  • eKuchnia.com - profesjonalne wyposażenie gastronomiczne

    Sklepy internetowe
    Sklep internetowy eKuchnia.com to miejsce w którym zakupią Państwo profesjonalne i markowe wyposażenie gastronomiczne w atrakcyjnych cenach. eKuchnia.com to idealne miejsce dla tych, którzy pragną wprowadzać w swojej gastronomii nowoczesność i styl. Nasza oferta to ponad 3500 towarów, zgodnych z najnowszymi trendami na rynku. Oferujemy szereg akcesorii wyposażenia kuchni dla restauracji i hoteli, pizzerii, cukierni, kawiarni oraz firm cateringowych. W naszym sklepie mogą Państwo kupować towary 2
  • La torta

    Firmy wg branży
    W dzisiejszych czasach nie stanowi problemu nabycie gotowych dekoracji na ciasta. Oferta La Torta gwarantuje Państwu dostęp do wyjątkowo urodziwych ozdób, które bez żadnych kolejnych przygotowań można umieścić na torcie lub innym rodzaju ciasta. Sklep posiada bogaty asortyment i gwarantuje łatwy wybór w oparciu o doświadczenia różnych klientów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Pojemniki do transportu żywności - Sklep ABbakery ::

Nasza ocena:
Adres: http://abbakery.pl/

Ulica: Stanisławowska 50/29

Miasto: Oława
Kod: 54-611
NIP:

Telefon: 505141721Kategorie:

Opis:

Chcesz kupić najlepsze pojemniki do transportu żywności? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy znadującej się we Wrocławiu na ulicy Stanisławowskiej 50/29 na stronie internetowej : http://abbakery.pl/ . Możesz kontaktować się z nami za pomocą maila : ABBakery@data.pl , telefonu : 505 141 721 lub przez formularz kontaktowy na stronie.
Znajdziesz u nas coś idealnego dla siebie !
Zapraszamy Serdecznie!

Słowa kluczowe: