Podobne strony

 • KOMED

  Medycyna niekonwencjonalna
  Strona przychodni założonej przez Maję Błaszczyszyn - biochemika, analityka medycznego, bioterapeutę, publicystkę i tłumacza.
 • Polski Portal Medyczny

  Serwisy informacyjne
  Poradnik Medyczny oferujący: leksykon zdrowia, katalog lekarzy, informator, porady lekarskie i sklep. Udostępnia rzetelne archiwum artykułów, recenzowane przez znane autorytety medyczne o tematyce: zdrowie, profilaktyka chorób, choroby, racjonalna dieta, diagnostyka, terapia, pediatria, stomatologia oraz wiele innych.
 • Centrum Odchudzania Extra Diet - 8 kg w 18 dni

  Otyłość
  Strona o szwedzkiej nowości - diecie odchudzającej nowej generacji. Dzięki jej unikalnej recepturze spadek wagi wynosi 8 kg w ciągu 18 dni. Zobacz opis diety, jej stosowanie oraz sklepik... Możesz sprawdzić swój wskaźnik BMI i dowiedzieć się jaka powinna być Twoja waga.
 • Gabinet Internistyczno-Beriatryczny ASMED

  Otyłość
  Kuracje odchudzające i poradnictwo dietetyczne to specjalność dr. Andrzeja Szczerka, który stara się motywować do odchudzania, przybliża zasady prawidłowej kuracji, pomaga uniknąć efektu jo-jo.
 • Alveo - dietetyczny środek spożywczy

  Zioła
  Firma Akuna z Katowic jest producentem dietetycznego środka spożywczego, za który zdobyła pierwsze miejsce w Konkursie Na Najlepszy Produkt w kategorii: naturalny preparat leczniczy. Jest to skuteczny preparat ziolowy ogólnie wzmacniający organizm. Na stronie znajdują się: prezentacja specyfiku, wypowiedzi specjalistów, a także informacje o Akunie, jej celach i działaniach.


:: Akademia Dietetyki - zdobądź zawód dietetyka ::

Nasza ocena:
Adres: www.akademiadietetyki.pl

Ulica:

Miasto: Łódź
Kod:
NIP:

Telefon: 42 637 23 73Kategorie:

Opis:

Akademia Dietetyki - placówka oświatowa organizująca kursy przygotowujące do zawodu dietetyka. Organizujemy kursy - dietetyka podstawowa i dietetyka zaawansowana. Nasza placówka posiada akredytację kuratorium oświaty. Zdobądź wiedzę z zawodu dietetyka w ciągu 12 dni szkolenia. Kursy dietetyki zakończone egzaminem na terenie całej Polski we wszystkich większych miastach.