Podobne strony

 • Pensjonat Stanislava Najev w Chorwacji

  Hotele i pensjonaty
  Pensjonat prowadzi polsko-chorwackie małżeństwo. Dom otaczają wzgórza porośnięte figowcami, gajami oliwnymi i winnicami. Gospodarze oferują przestronne apartamenty i pokoje wyposażone w łazienki z natryskami, WC oraz komfortowe kuchnie lub aneksy kuchenne. Tutaj zapoznasz się z warunkami zakwaterowania, cennikiem, atrakcjami turystycznymi oraz zobaczysz zdjęcia.
 • Kempingi Europy

  Campingi i pola namiotowe
  Jeśli poszukujesz kempingu gdzieś w Europie - zajrzyj na tę stronę, a być może twoje poszukiwania zostaną zwieńczone sukcesem. Znajdziesz tu bazę kempingów w Chorwacji, Czech, Grecji, Hiszpanii i Węgier, dodatkowo krótkie charakterystyki tych krajów i prognozę pogody.
 • Chorwacja - mały kraj na wielkie wakacje

  Chorwacja
  Strona zawiera porady dla podróżnych wybierających się do Chorwacji. Zainteresowani znajdą tu informacje jak dojechać i gdzie można szukać noclegów.
 • Gorgonia Apartments

  Domy i ośrodki wypoczynkowe
  Strona domu wczasowego usytuowanego nad morzem w małej wiosce rybackiej Verunic w Chorwacji. Znajdziesz na niej opis ośrodka i okolic, dowiesz się też jak tam dojechać. Dane te są zilustrowane zdjęciami. Strona również w wersjach angielsko- i niemieckojęzycznej.
 • Holiday Home

  Serwisy informacyjne
  Rozbudowany i solidnie przygotowany serwis z ofertą pośrednictwa w najmie domów wakacyjnych oraz rezerwacji hoteli i pensjonatów na Węgrzech, w Chorwacji, Czechach, Słowacji, Austrii, we Włoszech i Francji. Opisane oferty zawierają fotografie, rezerwacji można dokonać on-line. Nie zabrakło też informacji o poszczególnych krajach.


:: www.apartamenty-chorwacja.pl - apartamenty w Chorwacji ::

Nasza ocena:
Adres: www.apartamenty-chorwacja.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Interesuje Cię wynajem apartamentu w Chorwacji od osoby prywatnej? Masz na myśli spory domek w którym mógłbyś spędzić wakacje z całą rodziną? Bardzo dobrze trafiłeś. Prezentujemy Ci naszą ofertę i serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na naszym portalu znajdziesz mnóstwo ciekawych ofert wynajmu domków i apartamentów.