Podobne strony

 • Biuro podróży Trip

  Biura podróży
  Biuro podróży Trip z Zakopanego. Jeżeli wybierasz się w Tatry, to powinieneś zapoznać się z jego ofertą noclegową i gastronomiczną. Biuro organizuje także konferencje, kongresy, szkolenia, spotkania integracyjne, imprezy świąteczne i wiele innych imprez towarzyszących, a także prowadzi rezerwację biletów. Warto przejrzeć zamieszczone na stronie galerie zdjęć.
 • Altur S.A.

  Biura podróży
  Szeroki wybór ofert wyjazdów zagranicznych. Specjalność zakładu: Arktyka. Firma posiada także wypożyczalnię samochodów.
 • Turystyka w Gliwicach

  Inne
  Gliwicki informator internetowy przeznaczony dla turystów; spis hoteli, bankomatów.
 • PUNT s.c.

  Czartery jachtów
  Firma oferuje czartery jachtów w Grecji, Chorwacji, Turcji i na Karaibach. Ponadto rejsy na komfortowym jachcie Trident 44.
 • Ogólnopolska lista kwater prywatnych

  Agroturystyka
  Na stronie znajdziesz wyszukiwarkę, która pomoże Ci znaleźć spełniające twoje wymagania kwatery w różnych rejonach Polski.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Party4You - atrakcje dla dzieci ::

Nasza ocena:
Adres: http://urodzinybialystok.pl

Ulica: 11 Listopada 28

Miasto: Białystok
Kod: 15-320
NIP:

Telefon: 504325761
Opis:

Nie wiesz gdzie urządzić urodziny dla dziecka w Białymstoku? Jest tylko jedno sensowne wyjście - Sala zabaw Party4you. Moc atrakcji, profesjonalna opieka opiekunów, zawodowi animatorzy zabaw dziecięcych, możliwa strefa zabaw lodowisko, wata cukrowa czy popcorn. To tylko zarys możliwości. Szczegóły znajdziesz na podanej stronie internetowej lub na miejscu. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę za rozsądne pieniądze.