Podobne strony

 • AIR-POL

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona zawiera informacje o firmie AIR-POL. Znajdziemy tutaj informacje, dotyczące zakupu paralotni, spadochronów oraz balonów.
 • Sekcja spadochronowa Aeroklubu Krakowskiego

  Aerokluby
  Na stronie znajdziesz informacje o Krakowskim Aeroklubie, działającej przy nim sekcji spadochronowej oraz poznasz szczegółowy harmonogram szkoleń.
 • Targi Żeglarstwa, Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda"

  Osprzęt
  Zaproszenie na targi które odbywają się corocznie w marcu w Warszawie. Zakres tematyczny Targów: jachty żaglowe i motorowe, sprzęt windsurfingowy, łodzie turystyczne i wędkarskie, pontony i łodzie ratunkowe, itd...
 • Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej

  Aerokluby
  Strona aeroklubu, w którym wyszkolić się możesz w lataniu na następujących maszynach: lotniach, paralotniach, motolotniach, szybowcach, paralotniach z silnikiem oraz samolotach lekkich. Na stronie znajdziesz też ofertę sprzedaży sprzętu i akcesoriów lotniczych.
 • Aeroklub Stalowowolski

  Aerokluby
  Strona zawiera informacje dotyczące działalności aeroklubu, szkoleń, sekcji: samolotowej, szybowcowej, spadochronowej, mikrolotowej, historii i osiągnięć, ponadto galeria zdjęć, kalendarz imprez.


:: Ogólnopolski Klub "Pikującego Orła" ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.geocities.com/Yosemite/3374

Kategorie:

Opis:

Witryna Klubu zrzeszającego około 25 drużyn "Czerwonych beretów" - zachęta do kontaktu dla wszystkich drużyn harcerskich zainteresowanych spadochroniarstwem, pierwszą pomocą, survivalem i strzelaniem, Klub współpracuje z byłymi żołnierzami 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej i Cichociemnymi

Słowa kluczowe: