Podobne strony

 • PPHU Grubek

  Producenci
  Producent stolarki okiennej aluminiowej opartej na profilach Spectral i Metalplast. W serwisie o walorach obu systemów i dane techniczne. Także producent okien PCV i paparetów. Firma świadczy usługi montażu. Na stronie informacje o ofercie produkcyjnej oraz przegląd najważniejszych parametrów, których doboru może dokonać klient
 • Markiz

  Automatyka
  Producent rolet zewnętrznych , bram garażowych, markizy, rolety do zastosowań specjalnych. Dystrybutor napędów elektrycznych i automatyki sterowniczej, czujników, zdalnego sterowania. Oferta, kontakt, reklama, album fotograficzny prezentujący dokonania firmy.
 • Okbud

  Drzwi antywłamaniowe
  Firma oferuje usługi ogólnobudowlane, specjalizując się w dostawie i montażu okien, drzwi, parapetów i żaluzji. Na stronie oferta firmy, informacje o niej i mapka dojazdowa. Możesz również wprost ze strony zapytac o szczegóły.
 • ALWO

  Producenci
  Zakład Produkcyjno-Handlowy Alwo oferuje: konstrukcje aluminiowe, okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie.
 • Amidex

  Żaluzje, rolety, ...
  Firma produkcyjna oferuje: żaluzje poziome, pionowe, roletki, rolety, moskitiery, rolosy, reklamy świetlne, bramy garażowe, okna PCV, zadaszenia, markizy, meble sklepowe. Na stronie: zdjęcia, opisy wyrobów, sposób pomiaru, przykłady, cenniki.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Okno-Świat Potaczek Tomasz ::

Nasza ocena:
Adres: http://oknoswiat.pl

Ulica: Kolejowa 41

Miasto: Nowy Targ
Kod: 34-400
NIP:

Telefon: 18 266 36 82
Opis:

oknoswiat.pl
Okno Świat w Nowym Targu
Firma OKNO ŚWIAT zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem okien. Jest to firma, która może pochwalić się doświadczeniem na rynku i zdobyciem zaufania wielu klientów, ponieważ istnieje już od 2003 roku. Kilka lat doświadczenia w branży pozwala na profesjonalne podejście do potrzeb klienta. W ofercie firmy znajdziemy okna pcv, okna aluminiowe oraz drewniane. Wybierając OKNO ŚWIAT otrzymujemy gwarancję najnowszej technologii. Nowoczesne okna to wysoka iz