Podobne strony

 • DYNA-LINGUA Terapia logopedyczna

  Medycyna i zdrowie
  Terapia poważnych zaburzeń mowy u osób autystycznych, korekta wszelkich wad wymowy, rozwój dzieci wybitnie uzdolnionych, a także terapia zaburzeń mowy u osób upośledzonych, osób z dziecięcym porażeniem mózgowym, osób autystycznych i osób z zespołem downa - te właśnie usługi logopedyczne zawiera nasza oferta. W terapii dzieci z rozmaitymi zaburzeniami rozwoju mowy i funkcji poznawczych, a także wobec dorosłych z chorobą Parkinsona oraz afazją używamy naszą autorską metodę Dyna Lingua.
 • Gabinet logopedyczny Warszawa

  Ekonomia
  Serdecznie zapraszamy do gabinety logopedycznego na zajęcia z zakresu diagnozy oraz terapii zaburzeń mowy, profilaktyki zaburzeń mowy, również usprawnienie komunikacji. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzania strony internetowej.
 • Neurologopeda Warszawa

  Sklepy internetowe
  Nie ma wątpliwości co do tego, że komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu każdego człowieka. Wszelkie wady wymowy jak na przykład jąkanie, seplenienie w znacznym stopniu utrudniają porozumiewanie się, które jest kluczowe w relacjach międzyludzkich. Jeśli więc Ty czy też Twoje dziecko borykacie się z tym problemem to nie zwlekajcie i udajcie się po pomoc do logopedy. My polecamy specjalistę logopedę i neurologopedię – mgr Karolinę Napierałę.
 • logopedagorzowwielkopolski.pl

  Ekonomia
  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Gabinetu Logopedii i Terapii Pedagogicznej Gaduła. Nasza placówka funkcjonuje już od wielu lat a mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Przygotowaliśmy atrakcyjną i profesjonalną ofertę dla dzieci jak i dorosłych. Proponujemy terapię grupową lub indywidualną a oprócz tego wizyty domowe. Dla najmłodszych zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Zapewniamy diagnostykę i leczenie wad i zaburzeń wymowy oraz pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę i atrakcyjne ceny usług. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.


:: Gabinet logopedyczny warszawa - zajecialogopedyczne.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://zajecialogopedyczne.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Ustawiam terapie, które wspierają leczenie najpoważniejszych wad wymowy u najmłodszych. W moim gabinecie logopedycznym zapewniam profesjonalną diagnostykę, dopasowanie nowoczesnych pomocy logopedycznych i ćwiczeń zgodnych z charakterem dziecka. Prowadzę ćwiczenia artykulacyjne, oddechowe, słuchowe oraz fonacyjne. Utrwalam pozytywne wzorce u najmłodszych.