Podobne strony

 • MK Sp. z o.o.

  Dachy, kominy
  Oferta firmy obejmuje: kominy, systemy kominowe, kolektory słoneczne, grzejniki łazienkowe, skrzynki na listy, szafki gazowe, wyroby ze stali nierdzewnej, nasady kominowe, neutralizatory skroplin, szafki wlewu oleju oraz wypalanie laserem. Na stronie znajdziesz zilustrowany zdjęciami szczegółowy katalog wyrobów z cennikiem, poznasz ofertę Centrum Laserowego oraz obejrzysz prezentację multimedialną. Jest też lista dystrybutorów, referencje i oprogramowanie do pobrania.
 • HOF-DOM

  Przemysł maszynowy
  Bogata oferta artykułów przemysłowych w hurcie i detalu - narzędzia i elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów; okucia do drzwi, mebli, okien; drabiny aluminiowe, drewniane oraz rusztowania, regały i wózki. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.
 • Zieliński - kowalstwo artystyczne, wyposażenie wnętrz

  Kowalstwo
  Sprzedaż na miejscu (Warszawa) i wysyłkowo: odlewów żeliwnych, kuchni kaflowych, siatek technicznych, akcesoriów i drzwiczek kominkowych, kratek wentylacyjnych, drzwiczek kuchennych, kafli, mebli ogrodowych, pieców, piecyków, wsporników, nóg do ławek, rusztów i innych. Na stronie: o firmie, foto oferta oraz dane kontaktowe.
 • www.metako.com.pl

  Firmy wg branży
  Produkcją skrzynek pocztowych, trudni się firma METAKO z Chełma. Nie są to jedyne produkty, które wytwarza firma, ponieważ tworzy ona także między innymi szafki narzędziowe i ubraniowe. Firma może także przeprowadzić wykrawanie czy gięcie CNC. Specjalistyczny sprzęt, pozwala METAKO wykonać również produkty metalowe o niestandardowych wymiarach. Jeśli chodzi o skrzynki, to firma może stworzyć nie tylko skrzynkę pocztową, ale również tradycyjną skrzynkę na listy czy skrzynkę gazową. Produkty te powstają z trwałych materiałów. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Skrzynki na listy lokatorskie - Euro skrzynki sklep ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.skrzynkipocztowe24.pl/

Ulica: Rynek 18a/21

Miasto: Kazimierz Dolny
Kod: 24-120
NIP: 7162713596

Telefon: 508909500
Opis:

Skrzynki na listy do bloku to wciąż bardzo ważny element wyposażenia każdego budynku wielorodzinnego. Skrzynki oddawcze inaczej euro skrzynki powinny być zamontowane w każdym bloku w miejscu szczegółowo opisanym przez przepisy. Poszukując tego typu produktów warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego. Jesteśmy specjalistyczną hurtownią skrzynek pocztowych oraz sejfów antywłamaniowych. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne jak również wspólnoty mieszkaniowe