Podobne strony

 • Biuro tłumaczeń Wrocław

  Firmy wg branży
  Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku tłumaczeń działamy już od 1990 roku. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne), pisemne a także tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i angielskiego. Nasi tłumacze to biegli specjaliści, którzy przetłumaczą nawet najbardziej wymagający tekst. Zajmujemy się obsługą tłumaczeń zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Szczegółowa ofertę naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo na stronie.
 • PROSPERUS POLSKA Tłumaczenie dokumentów

  Firmy wg branży
  Firma Prosperus Polska to profesjonalne biuro tłumaczeń przysięgłych, którego siedziba znajduje się we Wrocławiu. Zapewniamy profesjonalne usługi uwierzytelnione i nieuwierzytelnione, wykonane wyłącznie przez kompetentny i zgrany zespół tłumaczy. Przekładamy teksty oraz dokumenty na język angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański, holenderski i inne.
 • tłumaczenia językowe, biuro tłumaczeń TRANSGLOB, tłumaczenia

  Firmy wg branży
  Biuro tłumaczeń TRANS GLOB znajduje się w centrum Wrocławia. Od 22 lat trudnimy się w tłumaczeniach medycznych, technicznych, prawniczych, finansowych.Oferujemy niskie ceny i najwyższą jakość. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione – przysięgłe, wierzytelne i specjalistyczne w trybie: zwykłym, pilnym i ekspresowym. Tłumaczymy dokumenty takie jak: akty, dowody osobisty, prawo jazdy, dokumenty rejestracyjne samochodu, umowy. Otwieramy szkołę, kursy języka polskiego i angielskiego.


:: rotas.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.rotas.pl

Ulica: Kościuszki 34

Miasto:
Kod: 59-900
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a ponadto specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w sprawach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. kierowania firmy w Niemczech czy rozliczeń podatkowych. Gwarantujemy indywidualne i całościowe podejście oraz szybkie i profesjonalne usługi translatorskie w zakresie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!