Podobne strony

 • Dr Iwona Wielondek - specjalista dermatolog - wenerolog

  Lekarze, gabinety
  Na stronie znajdziesz adres i zakres usług świadczonych w poradni.
 • Dermatologia estetyczna - Clinica Dermatologica Gdańsk

  Medycyna i zdrowie
  Clinica Dermatologica to klinika dermatologiczna prowadzona przez doktora Igora Michajłowskiego. Znajduje się w Gdańsku przy ulicy Skłodowskiej-Curie 3. Oferuje klientom profesjonalne usługi w zakresie dermatologii zachowawczej, w tym w szczególności chorób skóry, błon śluzowych, włosów, paznokci. Klinika specjalizuje się ponadto w badaniu znamion. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.
 • http://drkozicka.pl

  Medycyna i zdrowie
  Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, dr n. med. Dorota Kozicka specjalizuje się w takich dziedzinach jak: wenerologia, dermatologia kliniczna oraz medycyna estetyczna. Prywatny gabinet dermatologiczny Gdańsk to nie tylko leczenie schorzeń skóry, ale także możliwych chorób miejsc intymnych. Clinica Dermatologica oferuje leczenie chorób wenerycznych, infekcji intymnych oraz innych schorzeń, które bywają dla pacjentów przykre i wstydliwe.


:: Objawy chorób wenerycznych - dobrywenerolog.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://dobrywenerolog.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dobry wenerolog od wielu lat specjalizuje się w różnego rodzaju badaniach chorób wenerycznych, które są bardzo istotne w dzisiejszych czasach. Długotrwały staż pracy pozwolił nam wypracować niezwykle bogatą ofertę usług, wśród których nie może zabraknąć obejmujących diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową. Pracujemy w oparciu o nowoczesne sprzęty, dzięki czemu diagnoza takich chorób jak kiła czy waginoza nie będzie nam straszna.