Podobne strony

 • Egoterm

  Ekspertyzy
  Przedsiębiorstwo doradztwa i projektowania energooszczędnego. Firma przeprowadza audyty energetyczne oraz kompleksową obsługę procesu termomodernizacji. Wykonuje analizy techniczno-ekonomiczne uwzględniające niezbędne nakłady inwestycyjne oraz wyliczenia oszczędnościowe.
 • JOK Konsorcjum & Systemy Kotłowe Sp. z o.o.

  Technika grzewcza
  Firma buduje i projektuje systemy grzewcze. Specjalizuje się w dostawach i montażu energooszczędnych systemów grzewczych "pod klucz". Oferuje audyty, master plany, obsługę techniczno-ekonomiczną, monitoring oraz serwis systemu. Na stronach prezentacja wykonanych kotłowni, kotłów grzewczych Remeha i opisy techniczne.
 • Ogrzewanie Jubam

  Technika grzewcza
  Firma handlowa sprzedaje kotły centralnego ogrzewania, kotły stalowe, kotły wodno-paro-gazowe, kotły żeliwne i nagrzewnice powietrza. Na stronach serwisu szczegółowe charakterystyki produktów oferty, zdjęcia oraz dane techniczne.
 • PGB Olsztyn

  Technika grzewcza
  Zakład poleca wykonawstwo kotłowni wielu rodzajów, automatyki, węzłów cieplnych, instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych oraz sieci gazowych i klimatyzacyjnych. Dysponuje serwisem kotłów renomowanych firm, przeprowadza rozruchy i prowadzi eksploatację. Strona zawiera dokładne informacje o działalności zakładu i dane statystyczne.
 • Sikora i Wspólnicy

  Porady prawne
  Doradztwo podatkowe. Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie podatkowym (m.in. podatek od towarów i usług, podatek dochodowy od osób fizycznych oraz od osób prawnych). Swoim klientom oferuje również wsparcie w zakresie prawa gospodarczego.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: EY - Komitety Audytu ::

Nasza ocena:
Adres: http://komitetyaudytu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Dzięki nam poznacie Państwo od podstaw zagadnienia związane z funkcjonowaniem Komitetów Audytu w spółkach prywatnych, a także publicznych. Rozwijamy branżowe forum i umożliwiamy zadawanie pytań przez panel multimedialny uznanym ekspertom. Polecamy dział z aktualnymi przepisami odnoszącymi się do działalności Komitetów Audytu, forum branżowe oraz powiadomienia o najważniejszych wydarzeniach.