Podobne strony

  • BUBA GRZEGORZ sprawa rozwodowa lubin

    Firmy wg branży
    Prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii adwokackiej Grzegorz Buba. Jej siedziba mieści się w Lubinie. Świadczy ona usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego oraz gospodarczego. Zajmuje się postępowaniem przygotowawczym przed Sądem I Instancji, obsługą prawną osób fizycznych krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz inwestorów, sporządzaniem opinii prawnych, ekspertyz oraz pozwów, windykacjami, sprawami rozwodowymi jak i o podział majątku. Oferuje również doradztwo z zakresu prowadzenia działalności czy też przekształceń i podziałów spółek. Więcej informacji na stronie.
  • Kancelaria Lubin

    Firmy wg branży
    Kancelaria Prawna SGK oferuje pomoc prawną dla klientów indywidualnych jak i też podmiotów firmowych, które oczekują pełnego merytorycznego wsparcia w zakresie spraw dotyczących prawa cywilnego czy tez spraw wynikających z prawa handlowego. Znaczące doświadczenie, wynikające z wielu prowadzonych spraw doprowadza do tego, że pomoc prawników będzie rzeczywiście na najwyższym poziomie i spełni oczekiwania klientów.


:: Adwokat Mirosława Szczęśniak Kancelaria Adwokacka ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.szczesniak-adwokat.pl/

Ulica: Armii Krajowej 28

Miasto: Lubin
Kod: 59-330
NIP:

Telefon: 76 841 22 05
Opis:

Prawnik Mirosława Szczęśniak prowadzi sprawy różnych dziedzin prawa, w tym prawa handlowego, cywilnego oraz prawa karnego i rodzinnego. Kancelaria Adwokacka położona jest na terenie miasta Lubin. Obszary praktyki: prowadzenie obsługi prawnej w zakresie prawa karnego oraz wykroczeń, pomaganie w sprawach związanych z prawem rodzinnym oraz opiekuńczym, reprezentowanie klienta w sprawach roszczeniowych w postępowaniu cywilnym.