Podobne strony

 • MUNTERS PL

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Spółka zajmuje się osuszaniem obiektów zalanych wodą i zawilgoconych. Posiada całodobowy serwis i profesjonalne metody pracy. Na stronie informacje o adresach oddziałów, referencjach i urządzeniach.
 • W-ART.

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo zajmuje się diagnostyką konstrukcji budowlanych poprzez ich projektowanie, naprawy, wykonanie zabezpieczeń. Firma przeprowadza wzmacnianie konstrukcji, auditing energetyczny, izolacje przeciwwilgociowe, diamentowe cięcie i wiercenie konstrukcji. W witrynie charakterystyka prowadzonych działań.
 • STRUCTUM- Technologie Jutra Dzisiaj

  Budownictwo wodne
  Firma dostarcza nowoczesnych technologii uszczelniania przeciwwodnego, naprawy, renowacji betonu. Prowadzi osuszanie budynków i budowę zbiorników wodnych, oczek ogrodowych, systemów melioracji. W serwisie informacje o dystrybuowanych materiałach, projektowanych obiektach i wykonawstwie.Firma sprzedaje też oprogramowanie dla agencji ubezpieczeniowych - pakiety wspomagające pracę biurową, do prowadzenia gospodarki inwentarzowej, wystawiania przelewów pieniężnych, obsługi sekretariatu, magazynu, biblioteki. Ponadto dystrybucja oprogramowania Concorde XAL.
 • Samorządność

  Dezynfekcja, dezynsekcja
  Zakład wykonuje usługo w zakresie osuszania budynków, likwidacji grzyba, pleśni i omszenia, a także zajmuje się dezynfekcją i dezynsekcją. Na stronie dostępna oferta wykonywanych usług oraz kilka informacji o szkodliwości niektórych środków.
 • A&J - Biuro Doradztwa Budowlanego

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma świadczy usługi budowlane, m.in. remonty, montaż stolarki, paneli i sufitów, osuszanie budynków i inne. Na stronie pełna lista wykonywanych prac, referencje i formularz zamówienia.


:: www.mermar.pl osuszanie ::

Nasza ocena:
Adres: http://mermar.pl

Ulica: Rymera 3/7

Miasto:
Kod: 42-600
NIP: 6452549035

Telefon:
Opis:

Firma MerMar s.c. w Tarnowskich Górach specjalizuje się w usługach osuszania budynków po zalaniach. Oferujemy też osuszanie posadzkowe i technologiczne w celu skrócenia czasu realizacji inwestycji budowlanych. Nowoczesne baza techniczne oraz park maszyn, dwa firmowe oddziały: w Gdańsku i Katowicach, pozwalają nam na skuteczne i sprawne działanie na terenie całego kraju.