Podobne strony

 • Adwokat-Janicka

  Prawo i podatki
  Anna Janicka prowadzi kancelarię prawną w Łodzi, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Kancelaria odszkodowawcza zajmuje się także alimentami w sprawach o rozwody. Kancelaria prawna Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź. Użytkownicy z kłopotami przyjmowani są z atencją, pieczą i koncepcją doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca. Pani adwokat z Łodzi jest wpisana na listę adwokatów, którą zatwierdziła Okręgowa Rada Adwokacka.
 • Wypadek w UK - UK Prestige Claims

  Prawo i podatki
  Polskie Centrum Odszkodowań – jesteśmy polską firmą świadczącą pomoc każdemu, kto potrzebuje naszego wsparcia w uzyskaniu odszkodowania w UK. Jesteśmy gotowi pomóc każdemu, kto zwróci się o pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli przydarzył Ci się wypadek samochodowy w UK, Anglii, Walii bądź Szkocji, jeśli miałeś wypadek w pracy bądź doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w miejscu publicznym, możesz do nas zadzwonić i skorzystać z naszej porady.
 • Odszkodowania UK

  Prawo i podatki
  Odszkodowania UK – Polskie Centrum Odszkodowań świadczy pomoc prawną i doradztwo w uzyskaniu odszkodowania na terenie Wielkiej Brytanii. Pomagamy, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jeśli chciałbyś ubiegać się o odszkodowanie, to zapraszamy do kontaktowania się z Polskim Centrum Odszkodowań działającym na terenie całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy regulowani Claims Management Regulator, dzięki czemu masz pewność, że możesz nam zaufać i powierzyć swoją sprawę.
 • Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań

  Prawo i podatki
  Świadcząca usługi w zakresiw odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy jak również innych nieszczęśliwych zdarzeń oraz błędów lekarskich kancelaria Excambium pomaga poszkodowanym w dochodzeniu do należnych odszkodowań i zadośćuczynień. Reprezentuje swoich klientów na każdym etapie postępowania. Eksperci kancelarii udzielają konsultacji osobom samodzielnie dochodzącym roszczeń.
 • Dochodzenie odszkodowań Toruń

  Ekonomia
  Firma Salus od kilku lat stara się pomóc swoim Klientom w procesie dochodzenia należnych im roszczeń odszkodowawczych. Nasza działalność skierowana jest do osób pokrzywdzonych i poszkodowanych, które w związku z zaistnieniem pewnych zdarzeń poniosły szkody materialne i niematerialne. Nasi fachowcy korzystają z sprawdzonych metod, aby w pełni zaspokoić potrzeby swoich Klientów. Jesteśmy specjalistami od dochodzenia odszkodowań.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Camps Odszkodowania ::

Opis:

Londyn odszkodowania to polskie centrum odszkodowań dla Polaków w UK. Zespół Camps Solicitors służy pomocą w języku polskim: dotyczy to zarówno polskojęzycznych konsultantów, jak i prowadzonej dokumentacji. Kancelaria specjalizuje się w zdobywaniu odszkodowań powypadkowych za wypadki w pracy, wypadki drogowe i w miejscu publicznym, wypadki komunikacyjne, choroby zawodowe oraz za błędy i zaniedbania medyczne.