Podobne strony

 • Bruk Sp. z o.o.

  Kostka brukowa
  Producent kostki brukowej, krawężników, płyt chodnikowych, odwodnień, obrzeży, masy betonowej. Produkuje także gilotyny do cięcia kostki brukowej. Na stronie oferta, adresy kontaktowe i charakterystyka działań firmy.
 • Full

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo sprzedaje i wynajmuje maszyny budowlane oraz urządzenia. Na stronie prezentacja firm których maszyny sprzedaje a wśród nich koparki, spychacze, młoty udarowe. Na stronie także dane adresowe.
 • Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "Molewski"

  Budownictwo mieszkaniowe
  Strona firmy zajmującej się projektowaniem i wykonawstwem robót inwestycyjnych, modernizacją i remontami budownictwa mieszkaniowego i ogólnego, drogowego i wszelkich instalacji oraz wyrobem prefabrykatów, świadczeniem usług sprzętowych i transportowych oraz sprzedażą hurtową i detaliczną materiałów budowlanych i instalacyjnych. Można tu znaleźć oprócz oferty usług wykaz już zrealizowanych przez firmę projektów.
 • Centbet S.C.

  Usługi ogólnobudowlane
  Strona firmy reprezentującej branżę budowlaną. Można tu znaleźć wykaz oferowanych usług (budownictwo ogólne, roboty ziemne, usługi transportowe, rozbiórki dużych obiektów), a także referencje firmy.
 • Projprzem S.A.

  Konstrukcje metalowe
  Spółka Akcyjna Projprzem zajmuje się budownictwem ogólnym (m.in. budynki mieszkalne, biurowo-handlowe, stacje paliw), budownictwem drogowym (budowa i modernizacja jezdni, pasaży itp.), instalacjami przemysłowymi oraz konstrukcjami stalowymi. Firma oferuje również współpracę przy wyszukiwaniu i bilansowaniu źródeł finansowania inwestycji. Na stronie zamieszczono ponadto informacje o certyfikatach uzyskanych przez spółkę Projprzem.


:: projektowaniedrogowe.pl - kontrola zagęszczenia gruntu ::

Opis:

Korzystając z okazji zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony i przedstawiamy wizytówkę naszej firmy. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od kontroli zagęszczania gruntu w mazowieckim i chętnie przyjmujemy nowe zlecenia. Znamy się na badaniach gruntu i pracujemy na takim sprzęcie dzięki któremu praktycznie od ręki mamy dostęp do wyników badań. Pomagamy podczas projektowania i budowania mostów, dróg i pełnej infrastruktury. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.