Podobne strony

 • Elpol Sp. z o. o.

  Konstrukcje metalowe
  ELPOL to m.in. Zakład Usług Budowlanych i Konstrukcji Aluminiowych, zajmujący się kompleksowymi usługami w zakresie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego i specjalistycznego oraz wykonywaniem i montażem wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. W ramach ELPOLU działa również spółka ELTO produkująca okucia budowlane oraz ciągniki, a także: Zakład Usług Telekomunikacyjnych oraz Ośrodek Techniki Ultradźwiękowej TESON. Ośrodek jest producentem ultrasonografów najnowszej generacji. Znajdziemy tutaj szczegółowe dane techniczne dotyczące oferowanego sprzętu medycznego.
 • PTTK

  Maszyny budowlane
  Zachodniopomorski Zespół Gospodarki Turystycznej prowadzi dwa działy branży budowlanej. W pierwszym oferuje maszyny i urządzenia do usuwania betonu za pomocą wody. Tutaj prezentacja możliwości i techniki oraz zdjęcia oferowanych agregatów. Drugi dział to maszyny Lifton do usuwania, rozbijania i skuwania betonu oraz innych materiałów.
 • Walentyński

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje narzędzia budowlane najwyższej jakości oraz świadczy usługi cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym. W ofercie narzędzia Hilti, Bosch, Makita, Metabo.
 • SCANBET

  Usługi ogólnobudowlane
  Zakład bezpyłowego cięcia i wiercenia w betonie, cegle i żelbetonie. Wykonuje także prace ziemne oraz wyburzenia.
 • Rekma Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma prowadzi specjalistyczne prace drogowe i lotniskowe, cięcie i frezowanie nawierzchni betonowych i asfaltowych oraz naprawia dylatacje mostowe, spękania i uszkodzenia nawierzchni lotnisk, dróg, autostrad, tras tramwajowych. Jest ponadto dystrybutorem maszyn i urządzeń Crafco.


:: ::

Nasza ocena:
Adres: przetnijbeton.pl

Ulica: Starogard Gdański

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 83-200
NIP: 5922264796

Telefon: 53103037
Opis:

RG-TECH w oparciu o niezwykle skuteczną technikę diamentową jest w stanie podjąć się cięcia betonu zbrojonego we wszystkich występujących klasach . Usługa ta pozwala na bezpyłowe wycięcie otworu w dowolnym elemencie konstrukcyjnym na przykład w ścianie, podłodze, jak i stropie budynku. Jako specjalistyczna firma stosująca techniki: diamentowe cięcie betonu, diamentowe wiercenie w betonie oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę kontrahenta.